Головна

АвторизаціяРозроблено проект постанови КМУ PDF Друк e-mail

Держспоживстандартом України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку етикетування (маркування) харчових продуктів щодо вмісту в них генетично модифікованих організмів».

Зазначений проект постанови підготовлено відповідно до пункту 6 протоколу № 4 засідання Кабінету Міністрів України від 20.01.2010 щодо плану організації проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації законів України від 17.12.2009 № 1778-VI «Про внесення змін до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів” щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО)» та від 17.12.2009 № 1779-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів».

 
Прооведено моніторінг ЗМІ 29.01.2010 р. PDF Друк e-mail

Проведено моніторінг електронних ЗМІ на 29.01.2010 р. Пропонуємо до вашої уваги ряд статтей, які стосуються якості харчової продукції.

Газета «У озера»: «Какой хлеб мы едим»

Газета «СЕЙЧАС»: «Что едят наши дети?»

Gazeta.ua, За матеріалами Newsru.ua, Новинар: «Укрметртестстандарту набридло бути джерелом поганих новин»

Журнал «Мясной бизнес» №2-2010: «ГМО как на ладони»

Frozen FOODS UA: «СтандартНО:все в заботах о потребителе!»

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.01.2010 до 29.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні ФОП Бабіної Л.М., яка знаходиться в готелі «Юність» з підтвердженням її категорії «друга»; м. Одеса.

 
Проведено моніторінг ЗМІ 22.01.2010 р. PDF Друк e-mail
Проведено моніторінг ЗМІ online.

В результаті були відібрані найцікавіші статті, що стосуються якості ковбасних виробів, генетично модифікованих організмів (ГМО), маркування харчових продуктів. (Докладніше...)

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"
 
До уваги виробників харчових продуктів! PDF Друк e-mail

З метою удосконалення споживчого маркування харчових продуктів Держспоживстандартом України видано Наказ №482 від 30.12.2009 р. "Про затвердження Зміни №1 до національного стандарту ДСТУ 4518:2008". Згідно зі зміною останнє речення п.4.5.1.2 викладається у новій редакції:

"Загальну та власну назву продукту треба подавати на лицевому чи видимому боці паковань у зручному для споживача місці".

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 18.01.2010 до 22.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

3 сертифікати відповідності на послуги міць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Артек»,  «Аю-Даг» та «Скальне» без підтвердження їхньої категорії ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

Детальніше...
 
Проведено моніторінг ЗМІ PDF Друк e-mail

Проведено моніторінг ЗМІ online. Пропонуємо до Вашої уваги наступні статті щодо харчової продукції та лікеро-горілчаних виробів:

АПК-Інформ :

"Вступил в силу закон Украины об обязательном информировании граждан о наличии в пищевых продуктах ГМО…"

"Турция восстанавливает запрет на ГМ продукцию..."

Інформаційне  агенство «е-Крым»:

"Жизнь по новым правилам…"

Глав Ред Столиця:

"В Киеве изъяли фальсифицированную водку стоимостью 1 млн грн..."

 

 
До уваги виробників харчової продукуції! PDF Друк e-mail

Нагадуємо, що Верховною Радою України прийнято Закон України Про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО).

Зокрема, законом встановлено вимоги до маркування харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми або вироблені з їх використанням.

Дія закону не поширюється на тютюн і тютюнові вироби та харчові продукти, вироблені для особистого споживання.

Згідно із документом, усі харчові продукти, що знаходяться в обігу в Україні, етикетуються державною мовою України та містять у доступній для сприймання споживачем формі інформацію про наявність чи відсутність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів, що відображається на етикетці харчового продукту написом «ГМО» чи «без ГМО» відповідно.

 
До уваги користувачів послугами фонду НД! PDF Друк e-mail

Повідомляємо про зміну телефону фонду нормативних документів ДП "Укрметртестстандарт":

старий тел./факс (044)452-06-84 змінено на новий

тел./факс: (044) 423-77-41.

Заявки з приводу придбання офіційних копій стандартів відправляйте, будь лакса, на новий номер (044) 423-77-41 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
« ПочатокПопередня381382383384385386387388389390НаступнаКінець »

Сторінка 389 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua