Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з з 14.12.2009 до 18.12.2009 року року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Антонова 2/32, з підтвердження його категорії «*» (одна зірка);

м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Михайлівська 1/3, з підтвердження його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ «Імпресса» з підтвердження його категорії «*» (одна зірка); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Імпресса» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ ВКФ «Лігена» без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Бориспіль.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги Салону «ALDO COPPOLA» ТОВ «Анна Стайл», який знаходиться в готелі «Прем’єр Палац», з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.


 
ВР внесла зміни до законів щодо надання інформації про вміст ГМО у продуктах PDF Друк e-mail

17 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів», який підтримало 352 народних депутати.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка), Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України, Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану КП Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном  ТОВ «Комплекс У Лося» без підтвердження його категорії, Київська обл., с. Юрів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Комплекс У Лося», з підтвердженням його класу «перший», Київська обл., с. Юрів.

 
Підсумки державного нагляду у листопаді 2009 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в листопаді 2009 року.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП «УкрНДНЦ» без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару «Парадіз Кабаре» ТОВ «ПК Київ», який знаходиться в готелі «Прем`єр Палац», з підтвердженням його класу «люкс»,  м. Київ.

 
Зареєстровано Наказ PDF Друк e-mail

10 листопада 2009 року в Міністерстві юстиції України зареєстровано Наказ №46 Міністерства культури і туризму України від 19.10.2009 року «Про внесення зміни до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг» за № 1048/17064.

Детальніше...
 
Каталог нормативних документів PDF Друк e-mail
Повідомляємо Вам, що на сайті почав працювати

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ

за допомогою якого Ви дізнаєтесь інформацію про чинність  стандартів: ДСТУ, ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN, ДСТУ ГОСТ, ГОСТ, РСТ тощо, а також дізнаєтесь про кількість змін/поправок до них.
 
VIII Міжнародний промисловий форум 2009 PDF Друк e-mail

24 - 27 листопада 2009 в Міжнародному виставковому центрі за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. „Лівобережна” відбудеться

VIII Міжнародний промисловий форум,

на якому буде представлена інформаційна продукція ДП «Укрметртестстандарт». Найкращі фахівці нашого підприємства візьмуть участь в семінарах, нарадах, круглих столах.


Органіатори:

Міністерство промислової політики України,

Українська Національна Компанія «Укрверстатінструмент»,

ТОВ «Міжднародний виставковий центр»

Запрошуємо Вас взяти участь в Форумі!

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності

з 09.11.2009

до 13.11.2009 року проводилися роботи

з сертифікації готельних послуг, послуг харчування  на підприємстві міста Києва.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня391392393394НаступнаКінець »

Сторінка 392 з 394
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua