Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяОпублікована інформація за договором Інформаційне забезпечення з стандартизації за березень 2017 року PDF Друк e-mail

          До Уваги користувачів договору Інформаційне забезпечення з стандартизації!          

У розділі "Послуги" - "Інформаційне забезпечення" розміщена

інформація за березень 2017 р.

Доступ до інформації тільки для авторизованих користувачів! 

Для бажаючих заключити договір - вся інформація у розділі

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З СТАНДАРТИЗАЦІЇ

 
З обігу будуть вилучені товари, які імітують продовольчі і становлять безпеку для споживачів PDF Друк e-mail
Четвер, 16 березня 2017, 09:07

36_17Уряд прийняв рішення вжити заходів щодо вилучення з обігу товарів, які імітують продовольчі товари та становлять загрозу для здоров'я та безпеки споживачів, особливо дітей. Відповідні зміни внесені до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів. Постанова Уряду відповідає зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції, у тому числі міжнародно-правовим, та праву Європейського Союзу в частині імплементації положень Директиви Ради 87/357/ЄEC від 25 червня 1987 р. про зближення законодавств держав-членів стосовно товарів, що не відповідають їх зовнішньому вигляду та становлять загрозу для здоров'я та безпеки споживачів.

ПостановаКМУ від 10 березня 2017 р. № 136 «Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»

 
До уваги організаторів та учасників тендерів! PDF Друк e-mail

zn_uvaga

До уваги організаторів та учасників тендерів!

Під час проведення тендерів почастішали випадки надання недостовірної інформації про нібито перевірку державними підприємствами, підпорядкованими Мінекономрозвитку України, технічних умов (ТУ), за якими виробляється продукція, на відповідність законодавству України, технічним регламентам та національним стандартам.

З метою запобігання надання переваги недобросовісним підприємствам та прийняття рішення на підставі недостовірних документів організатори та учасники тендерів мають можливість перевірити інформацію про технічні умови в Каталозі ТУ України on-line, в тому числі безкоштовноабо отримати довідку про технічні умови на основі інформації з бази даних «ТУ України».

 ЗАМОВЛЕННЯ надсилайтена e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Нові надходження НД до фонду НД ДП "Укрметртестстандарт" за березень 2017 р. PDF Друк e-mail

Нові надходження НД до фонду НД ДП "Укрметртестстандарт" за березень 2017 р. (ЗАВАНТАЖИТИ)

Замовити офіційні копії НД Ви можете ТУТ >>>

 
«Споживчі права в цифрову епоху» - девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році PDF Друк e-mail
Середа, 15 березня 2017, 09:27

«Споживчі права в цифрову епоху» -

девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році

35_17

Всесвітній день захисту прав споживачів щорічно відзначається 15 березня в усіх країнах світу, і кожен рік присвячений одній з найактуальніших тем споживчих відносин.

У 2017 році Міжнародна федерація споживчих організацій (Consumers International) закликала зосередитися на правах споживачів в сегменті електронної комерції і запропонувала в якості девізу слоган - «Consumer Riqhts in the Diqital Aqe» ( «Споживчі права в цифрову епоху»).

Детальніше...
 
Опублікований новий міжнародний стандарт у сфері інформаційних технологій PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 березня 2017, 09:44

34_17Новий міжнародний стандарт ISO/IEC TS 20071-25:2017 "Інформаційні технології. Доступність компонентів для користувача інтерфейсу. Частина 25: Керівництво щодо звукового поданням тексту в відео, включаючи написи, субтитри і інший текст на екрані" дає рекомендації щодо звукового подання написів/субтитрів та іншого тексту на екрані для використання у всіх типах відео, незалежно від мови і технологій, що використовуються для передачі та подання записаного відео або відео в реальному часі.

Цей міжнародний стандарт застосовується для створення написів/субтитрів та іншого тексту на екрані, доступного для користувачів з різними потребами, в тому числі  людей з обмеженими можливостями: нездатністю до навчання і читання, когнітивними розладами, вадами зору тощо.

Детальніше...
 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 03.03.17 №38, від 10.03.17 №39) PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 березня 2017, 09:19

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 10 березня 2017р. № 39 "Про скасування національних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 3 березня 2017р. № 38 "Про прийняття національного нормативного документа, гармонізованого з міжнародним нормативним документом"

 
Висновок Держспоживслужби: Для приведення продукції у відповідність техрегламентам державний нагляд потрібно посилювати PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 березня 2017, 09:12

33_17У грудні 2016 року територіальні органи Держпродспоживслужби здійснювали перевірки характеристик продукції на відповідність вимогам технічних регламентів, які супроводжувалися відбором зразків для проведення їх експертизи. Отримані результати свідчать про системні порушення і велику невідповідність продукції нормам технічних регламентів. Про це повідомила т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко під час прес-конференції на тему «Результати діяльності Держпродспоживслужби у 2016 році щодо контролю у сферах захисту прав споживачів, державного ринкового нагляду, нагляду у сфері ціноутворення та реклами», яка відбулася 10 березня 2017 року.

Детальніше...
 
Наказ ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 28.02.17 № 35) PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 березня 2017, 09:40

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 28 лютого 2017 р. № 35 "Про прийняття національного нормативного документа, гармонізованого з міжнародним нормативним документом та скасування нормативного документа України"

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 286
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images