Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяСуб'єкти господарської діяльності оцінять свій вплив на навколишнє середовище PDF Друк e-mail
Четвер, 15 червня 2017, 08:25

102_17Президентом підписаний Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», згідно з яким оцінка впливу на навколишнє середовище буде обов'язковою в процесі прийняття рішень про здійснення планованої діяльності.

Вона передбачається для ряду суб'єктів господарької діяльності. Зокрема, проводити оцінку впливу будуть заводи, теплові та атомні електростанції, суб'єкти, що займаються будівництвом великих об'єктів, хімічною промисловістю, поводженням з відходами, видобутком і переробкою нафти, сільським господарством тощо.

Детальніше...
 
Новий стандарт ІSО забезпечить стабільність вашого бізнесу PDF Друк e-mail
Середа, 14 червня 2017, 08:58

99_17Стабільність - це важлива характеристика будь-якого бізнесу, власники якого прагнуть до  процвітання в постійно мінливому світі. Щойно опублікований новий стандарт ISO 22316 "Безпека і стабільність. Організаційна стабільність - принципи і атрибути"  допоможе організаціям швидше і з меншими зусиллями досягати цілей в галузі забезпечення стабільності  бізнесу в майбутньому.

Детальніше...
 
Опублікований міжнародний стандарт на послуги з управлінського консультування PDF Друк e-mail
Середа, 14 червня 2017, 08:54

100_17Сьогодні  все більше організацій звертаються за допомогою до управлінських консультантів, і в цьому немає нічого дивного, оскільки останні пропонують великі знання і багатий досвід в самих різних секторах і питаннях. Будь то просування продукту на ринок, навчання персоналу або консультування з питань реструктуризації організації - консультанти пропонують широкий спектр послуг та кваліфіковану підтримку. В останні роки попит на їхні послуги різко зріс на тлі прагнення підприємств і державних організацій поліпшити свою роботу і технологічні процеси.

Детальніше...
 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 07.06.2017 №138,139, від 08.06.2017 №140, 141, 142) PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 червня 2017, 08:14

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 червня 2017 р. № 142 "Про прийняття національних нормативних документів і змін до національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними нормативними документами, та скасування національного нормативного документа"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 червня 2017 р. № 141 "Про прийняття зміни до національного нормативного документа"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 08 червня 2017 р. № 140 "Про внесення змін до наказу № 323 від 07 жовтня 2016 р."

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 червня 2017 р. № 139 "Про внесення змін до наказу № 101 від 21 серпня 2015 р."

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 07 червня 2017 р. № 138 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні міждержавних нормативних документів"

 
ISO опублікувала перший у світі стандарт для сталого постачання PDF Друк e-mail
Четвер, 08 червня 2017, 08:58

98_17Істотна частина бюджету будь-якої організації спрямовується на закупівлі, починаючи від споживання  енергії і до якості життя робітників, тому прийняті організацією рішення мають далекосяжні наслідки.

Під час прийняття рішень щодо закупівель організації слід брати до уваги екологічні, соціальні та етичні характеристики закуповуваних продуктів або послуг на всьому протязі їх життєвого циклу. За можливістю, їй потрібно віддавати перевагу продуктам або послугам з мінімізованих впливом, використовуючи надійні та ефективні незалежно підтверджені системи маркування або інші системи підтвердження, наприклад, екологічне маркування або аудиторську діяльність.

Детальніше...
 
Міжнародний стандарт забезпечить безпеку на робочих місцях PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 09:13

97_17На початку наступного року має вийти новий міжнародний стандарт – ISO 45001 «Гігієна праці та системи управління безпекою. Вимоги й настанови  щодо використання». Це перший стандарт ISO для управління професійним здоров’ям та безпекою на робочих місцях.

Стандарт  встановлює вимоги щодо впровадження системи управління і структури, які допоможуть знизити  ризики заподіяння шкоди  й погіршення здоров’я працівників. Він призначений  для використання будь-якою організацією  незалежно від її розміру або характеру роботи й може бути інтегровано  в інші програми здоров’я та безпеки.

Детальніше...
 
Розробляється новий стандарт ISO щодо управління парниковими газами PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 08:57

96_17Одною з головних причин зміни клімату є парникові гази (GHG), а тому вміння управляти ними має вирішальне значення  стосовно допомоги в адаптації до їхніх наслідків.  Над вирішенням питання  щодо обмеження  концентрації парникових газів в атмосфері Землі  працюють різні установи та організації на міжнародному, регіональному, національному та місцевому рівні. Не осторонь стоїть і Міжнародна організація з стандартизації (ISO), яка в цей час розробляє новий стандарт  -  ISO 14080  «Управління парниковими газами і відповідними заходами.  Основа та принципи для методологій дій щодо клімату».

Детальніше...
 
Уряд затвердив критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 червня 2017, 10:24

95_17Уряд України видав Постанову від  31.05.2017 №384 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі».

Згідно з документом до таких критеріїв відносять: строк провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, наявність порушень вимог законодавства у сфері оцінки відповідності, наявність апеляцій на рішення суб'єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 червня 2017, 09:22

94_17Уряд прийняв рішення, відповідно до якого всі побутові барабанні сушильні машини в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка. Це передбачено постановою щодо затвердження технічного регламенту енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин, прийнятою у рамках виконання взятих Україною зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Мета документа - забезпечити споживачів повною та достовірною інформацією про клас енергетичної ефективності побутових барабанних сушильних машин. Також постановою передбачається, що постачальники та розповсюджувачі цього побутового обладнання будуть зобов'язані включати зазначену інформацію до рекламних матеріалів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 296
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images