Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНакази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (№388, 389, 390 - 2018 рік) PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 листопада 2018, 09:51

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 листопада 2018 р. №390 "Про прийняття національних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 листопада 2018 р. №389 "Про внесення змін до наказу від 21 вересня 2018 р. № 333"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 01 листопада 2018 р. №388 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів, скасування змін до національних нормативних документів"

 
Уряд затвердив критерії оцінки та частоту здійснення планових заходів державного нагляду у сфері харчової продукції PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 листопада 2018, 09:17

113_18Постановою КМУ від 31 жовтня 2018 р. № 896 "Деякі питання здійснення планових заходів державного контролю Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від здійснення господарської діяльності, а також порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів ринку (потужностей) Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Детальніше...
 
Опібліковані Рекомендації Міжнародного форуму з питань технічного регулювання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 листопада 2018, 10:43

112_18

Протягом 9-10 жовтня 2018 року у місті Києві проходив Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації», організатором якого виступав ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ». У заході взяли участь новатори, виробникив провідних інноваційних технологій, представникив підприємств, експерти у галузі технічного регулювання, представники авторитетних міжнародних організацій та громадських платформ.

З метою забезпечення сталого розвитку підприємств галузі технічного регулювання, стандартизації та метрології та сприяння сталому розвитку підприємств різних галузей економіки засобами технічного регулювання, стандартизації та метрологічного забезпечення як передумови для сталого розвитку економіки України в цілому учасники Форуму вирішили надати наступні РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Детальніше...
 
Центр Экспертиз Тест: Сосиски с сыром: некоторые образцы подкачали PDF Друк e-mail
Середа, 31 жовтня 2018, 10:26

111_18Сосиски и сардельки не зря объединены в один стандарт с вареными колбасами. Они схожи по технологии производства, все эти изделия полностью готовы к употреблению. Хотя большинство потребителей предпочитает отваривать сосиски, поскольку в теплом виде они вкуснее, но и в холодном виде сразу из упаковки их также можно кушать.

В тестировании 6 марок сосисок с сыром: Алан, Бащинский, Мясная гильдия, Самобранка, Своя линия, Ятрань (Ятранчик)

Тест: Сосиски с сыром >>>

 
У Мінекономрозвитку України пройшов круглий стіл щодо підготовки професійних кадрів для індустрії туризму PDF Друк e-mail
Середа, 31 жовтня 2018, 10:16

110_1825 жовтня за ініціативи Мінекономрозвитку на базі Київського національного університету культури та мистецтв відбувся круглий стіл «Актуальні питання підготовки кадрів сфери туризму».  Участь у заході взяли представники Мінекономрозвитку, представники ВНЗ України, науковці, представники громадських організацій, бізнесу, регіональних структурних підрозділів місцевих органів влади з питань туризму з Запоріжжя, Житомира, Львова, Краматорська, Сєверодонецька, Сум, Кропивницького, Полтави, Херсону, Дніпра, Мелітополя та Києва.

Директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк у своєму виступі наголосила на важливості модернізації підходів до професійної підготовки кадрів для туристичної індустрії в Україні.

Детальніше...
 
Відміняти «Книгу відгуків і пропозицій» недоцільно PDF Друк e-mail
Середа, 31 жовтня 2018, 10:08

109_1830 жовтня відбулася зустріч Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи з представниками громадської спілки «Спілка українських підприємців» (СУП). Представники бізнесу та Держпродспоживслужби підняли питання своєчасності скасування в Україні «Книги відгуків і пропозицій». На думку підприємців, зазначений документ у сучасних умовах є застарілим і обтяжливим для бізнесу, а захист прав споживачів він не гарантує.

Володимир Лапа у свою чергу зауважив, що Держпродспоживслужба має певні зауваження до проекту урядової постанови «Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», яка, власне, пропонує скасувати обов’язкову наявність у куточку споживача «Книги відгуків і пропозицій».

Детальніше...
 
Уряд затвердив нову редакцію Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів PDF Друк e-mail
Середа, 31 жовтня 2018, 09:11

Уряд затвердив нову редакцію Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів.

Документом деталізовано перелік та вимоги до документації, що подається заявником до органу для проведення оцінки відповідності, визначено вимоги до органів з оцінки відповідності, а також зазначений регламент доповнено переліком модулів оцінки відповідності пакувальних комплектів.

Прийняття рішення забезпечить приведення положень Технічного регламенту до вимог законодавства України у сфері технічного регулювання, підвищить рівень безпеки об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами та рівень захисту людини і навколишнього природного середовища від впливу іонізуючого випромінювання.

Постанова КМУ від 17 жовтня 2018 р. №884 "Про затвердження Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів">>> 

 
В Україні розробляється проект національного стандарту на пшеницю PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 жовтня 2018, 09:51

108_18Технічним комітетом стандартизації  ТК 170 «Зернові культури та продукти їх переробки» розроблено першу редакцію національного стандарту України ДСТУ 3768:201__ «Пшениця. Технічні умови».  Цей стандарт поширюється на зерно м’якої пшениці, призначене для використовування на продовольчі та непродовольчі потреби, а також для торгівлі. Документ розробляється на заміну діючого національного стандарту ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови».

Проект національного стандарту розроблено з урахуванням фактичного стану зернового господарства України, перспектив його розвитку та вимог до зерна пшениці на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Детальніше...
 
В Україні вводяться міжнародні та європейські стандарти в галузі авіації та космонавтки PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 жовтня 2018, 09:06

107_18З 1 листопада в Україні почнуть діяти національні нормативні документи, гармонізовані з європейськими та міжнародними нормативними документами в галузі авіації та космонавтики. Прийняті документи стосуються систем управління якістю, вимог до організації робіт у авіаційній, космічній та оборонній сферах, процедур випробування тощо.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 329
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images