Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяПрийнято Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 травня 2017, 08:09

76_17Закон України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» визначає правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку продовольчого законодавства про харчові продукти, корми, здоров'я і благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження при ввезенні (пересиланні) таких  продуктів на митну територію України.

Детальніше...
 
Міжнародні стандарти допомагають скоротити шумове забруднення з боку доріг PDF Друк e-mail
Четвер, 18 травня 2017, 08:34

75_17Проблема шумового забруднення, пов'язаного з дорожнім рухом, зачіпає будь-яку країну з розвиненою транспортною інфраструктурою і високим рівнем інтенсивності використання транспортних засобів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), цей шум також може негативно впливати на наше здоров'я, сприяючи появі хвороб.ередчасної смерті.

Одним з головних чинників, що викликають шум, є звук, що виникає в моменти торкання дорожнього полотна покришками. Шумове забруднення сягає небезпечного рівня при русі легкових або вантажних автомобілів зі швидкістю вище 30 км/год і 50 км/год, відповідно.

Детальніше...
 
Увага! Перевірте інформацію про ТУ! PDF Друк e-mail

До уваги власників ТУ!

У разі передачі Вам виключних майнових прав власності на ТУ доцільно отримати підтвердження про внесення цієї інформації до бази даних «ТУ України» >>> 

Бланк листа-замовлення (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Новий стандарт на системи управління для освітніх організацій PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 травня 2017, 08:33

74_17Освіта це не лише одне з основних прав людини, але й фундаментальний  складник суспільного устрою, тому управління якістю освіти набуває великого значення. При цьому навчальні заклади не завжди можуть гарантувати результати,  але вони можуть стимулювати навчання й забезпечити учням такий рівень якості освіти, на який вони очікують.

Стандарт, що був нещодавно розроблений - ISO 21001 «Освітні організації.  Системи управління для освітніх організацій.  Вимоги з настановами щодо застосування»  є стандартизованою системою управління, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю». Стандарт надає загальний інструмент управління для освітніх організацій з метою поліпшення навчальних процесів і задоволення потреб та очікувань тих, хто користується їхніми послугами.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO встановлює розміри одягу PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 травня 2017, 08:30

73_17Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 8559-1:2017 «Позначення розмірів одягу. Частина 1. Антропометричні визначення для вимірювання тіла». Стандарт ISO 8559-1:2017 містить опис антропометричних вимірювань, які можуть бути використані як основи для створення фізичних і цифрових антропометричних баз даних.

Перелік вимірювань, зазначених у цьому документі, покликаний служити керівництвом для практикуючих фахівців в області одягу, яким необхідно застосовувати свої знання для вибору сегментів ринку для населення і створювати профілі розмірів і форм для розробки всіх видів одягу і манекенів відповідного розміру.

Детальніше...
 
До уваги підприємств – власників ТУ (щодо зміни даних про власника ТУ)! PDF Друк e-mail

До уваги підприємств – власників ТУ!

ДП «Укрметртестстандарт» вносить інформацію в базу даних «ТУ України» стосовно зміни даних про власника ТУ лише після отримання офіційного листа від власника ТУ разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на технічні умови тощо) на паперовому носії.

Бланк листа щодо зміни інформації про власника ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
22 червні 2017 року семінар: «Державне регулювання безпечності нехарчової продукції. Оцінка відповідності - як надійний інструмент захисту від небезпечної продукції. Охорона праці і промислова безпека на підприємстві» PDF Друк e-mail

22 червня  2017 року

ДП "Укрметртестстандарт" за участю представників Групи компаній "Новатор" проводить

 семінар:

Державне регулювання безпечності нехарчової продукції.

Оцінка відповідності - як надійний інструмент захисту від небезпечної продукції.

Охорона праці і промислова безпека на підприємстві

72_17

Семінар відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Метрологічна, 4, Актова зала. 

 Програма та заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Контактний телефон: +38 044 423-04-26,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 03.05.2017 №106, від 11.05.2017 № 109, 110 PDF Друк e-mail
Субота, 13 травня 2017, 08:25

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 травня 2017 р. № 110 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні національних та міждержавних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 травня 2017 р. № 109 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними нормативними документами, та скасування національних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 03 травня 2017 р. № 106 "Про прийняття національних нормативних документів"

 
Керування ризиками на підприємстві. Технічні умови PDF Друк e-mail

ker_riz1

Для зниження ризиків на підприємстві використовуйте ТУ, перевірені на відповідність законодавству та внесені до

БАЗИ ДАНИХ ТЕХНІЧНІ УМОВИ УКРАЇНИ>>>

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 293
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images Импортные колеса для тележек. Широкий выбор. . полипропиленовые колесные опоры. Все мировые бренды.