Главная
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяМінагрополітики України: Безпечність та якість продуктів харчування – це спільна робота держави і бізнесу PDF Печать E-mail
21.03.2017 10:01

41_17Ефективна система управління якістю та безпечністю продуктів харчування на всьому ланцюгу, від поля до столу, має бути результатом спільної роботи на рівні держави та кожного виробника. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева в рамках VI Форуму IFC з харчової безпечності, який відбувся 15 березня 2017 року в Києві.

«Держава має створювати законодавчі рамки, також регулювати та контролювати ці питання через відповідні інструменти. Але основна відповідальність в області забезпечення безпечності та якості продукції лежить на кожному окремому виробнику. І я рада бачити, що наші компанії, при чому не лише великі, але й малі та середні, починають все більше розуміти це. Вони орієнтуються в своїй діяльності на високі стандарти якості з самого початку, а саме з виробництва сировини», - заявила Ольга Трофімцева.

Подробнее...
 
Держспоживслужба України: Захистити права споживача надзвичайно важко, коли відсутній розрахунковий документ PDF Печать E-mail
21.03.2017 09:49

40_17Під час продажу товарів і надання послуг продавець зобов'язаний видати покупцю розрахунковий документ. Це може бути касовий чи товарний чек, розрахункова квитанція. Вони підтверджують продаж або повернення товарів, надання послуг, одержання (повернення) грошей, купівлю і продаж іноземної валюти. Розрахунковий документ має встановлену форму та зміст із зазначенням обов’язкових реквізитів та дати проведення операції. Саме копія такого документа повинна прикладатися до скарги споживача, яку він направляє до Держпродспоживслужби на порушення свої прав. На цьому акцентувала т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко під час круглого столу на тему «Легалізація ринку електроніки. Що заважає?».

Подробнее...
 
Наказ Мінекономрозвитку України від 9 березня 2017 року N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015" PDF Печать E-mail
21.03.2017 09:14
Наказ Мінекономрозвитку України від 9 березня 2017 року N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015"
 
Новий стандарт ASTM встановлюю термінологію для неруйнівних випробувань PDF Печать E-mail
20.03.2017 09:58

39_17Неруйнівний контроль дозволяє виконувати різні завдання і здійснювати важливі процедури під час тестування матеріалів без їх пошкодження. При проведенні подібних випробувань буде корисний новий документ ASTM E1316-17 "Стандартна термінологія для неруйнуючих випробувань".

Стандарт охоплює терміни та визначення, що використовуються під час здійсненні випробувань  з використанням акустичної емісії, електромагнітних, гамма- і рентгенівських променів, випробувань на герметичність і на проникнення рідини, випробування із застосуванням магнітного методу, ультразвукових досліджень та інших методів. Термінологія, представлена ​​в стандарті, також має відношення до різного обладнання.

Новий стандарт ASTM E1316-17 був розроблений фахівцями технічного комітету ASTM International ТК E07 "Неруйнівний контроль".

 
Краще бізнес разом! PDF Печать E-mail
20.03.2017 09:55

38_17Співпраця з іншими організаціями або людьми, може стати потужним інструментом для досягнення великих речей у  бізнесі. Новий стандарт, опублікований Міжнародною організацією з стандартизації (ISO) ISO 44001 «Спільні системи управління діловими відносинами. Вимоги та структура» має на меті допомогти підприємствам налагодити вигідну співпрацю.

Взаємовигідна співпраця у бізнесі призводить до більш інноваційних ідей, зниження витрат за рахунок підвищення ефективності та спільного використання ресурсів і доступу до нових послуг. Але партнерські відносини і спільні проекти ефективні тільки в тому випадку, коли працює взаємозв`язок.

Подробнее...
 
Оновлено стандарт на оцінку ефективності вітряних турбін PDF Печать E-mail
17.03.2017 10:34

37_17Світовий ринок вітрогенераторів активно розвивається. І в цьому немає нічого дивного. Адже всього лише 10 вітрових турбін здатні задовольняти потреби в електроенергії з боку майже 5 тисяч домогосподарств.

Ефективність вітряних турбін, незалежно від їх розміру, залежить від багатьох факторів. Енергетичні характеристики вітрової турбини визначаються за допомогою вимірювання графіку потужності та орієнтовного річного вироблення електроенергії. Оновлений стандарт IEC 61400-12-1 Ed. 2.0 b:2017 “Системи генерації електоенергії за допомогою вітру. Частина 12-1: Вимірювання потужності електростанцій на базі вітрових турбін, що виробляють електроенергію» подає методи цих вимірювань.

Подробнее...
 
З обігу будуть вилучені товари, які імітують продовольчі і становлять безпеку для споживачів PDF Печать E-mail
16.03.2017 09:07

36_17Уряд прийняв рішення вжити заходів щодо вилучення з обігу товарів, які імітують продовольчі товари та становлять загрозу для здоров'я та безпеки споживачів, особливо дітей. Відповідні зміни внесені до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів. Постанова Уряду відповідає зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції, у тому числі міжнародно-правовим, та праву Європейського Союзу в частині імплементації положень Директиви Ради 87/357/ЄEC від 25 червня 1987 р. про зближення законодавств держав-членів стосовно товарів, що не відповідають їх зовнішньому вигляду та становлять загрозу для здоров'я та безпеки споживачів.

ПостановаКМУ від 10 березня 2017 р. № 136 «Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»

 
До уваги організаторів та учасників тендерів! PDF Печать E-mail

zn_uvaga

До уваги організаторів та учасників тендерів!

Під час проведення тендерів почастішали випадки надання недостовірної інформації про нібито перевірку державними підприємствами, підпорядкованими Мінекономрозвитку України, технічних умов (ТУ), за якими виробляється продукція, на відповідність законодавству України, технічним регламентам та національним стандартам.

З метою запобігання надання переваги недобросовісним підприємствам та прийняття рішення на підставі недостовірних документів організатори та учасники тендерів мають можливість перевірити інформацію про технічні умови в Каталозі ТУ України on-line, в тому числі безкоштовноабо отримати довідку про технічні умови на основі інформації з бази даних «ТУ України».

 ЗАМОВЛЕННЯ надсилайтена e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
«Споживчі права в цифрову епоху» - девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році PDF Печать E-mail
15.03.2017 09:27

«Споживчі права в цифрову епоху» -

девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році

35_17

Всесвітній день захисту прав споживачів щорічно відзначається 15 березня в усіх країнах світу, і кожен рік присвячений одній з найактуальніших тем споживчих відносин.

У 2017 році Міжнародна федерація споживчих організацій (Consumers International) закликала зосередитися на правах споживачів в сегменті електронної комерції і запропонувала в якості девізу слоган - «Consumer Riqhts in the Diqital Aqe» ( «Споживчі права в цифрову епоху»).

Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 8 из 290
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images