Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяПринято за осову законопроект про зелений туризм PDF Друк e-mail
Середа, 24 травня 2017, 08:28

810_1723 травня 2017 р. ВРУ прийнято за основу проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особисте селянське господарство” щодо розвитку сільського зеленого туризму”.

Метою законодавчої ініціативи є юридичне визначення поняття сільського зеленого туризму, і тим самим чітке розмежування підприємницької та не підприємницької діяльності в сфері туристичної діяльності, що здійснюється в сільській місцевості, а також забезпечення державної підтримки цієї форми діяльності сільських мешканців шляхом організації для них фахової підготовки та перепідготовки членів особистого селянського господарства у сфері сільського зеленого туризму.

Детальніше...
 
Стандартизація освітлення об`єктів, що охороняються PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 травня 2017, 09:13

80_17Концепція охоронного освітлення набула широкого поширення ще під час Першої світової війни, коли уряди багатьох країн усвідомили необхідність розгортання додаткових систем вуличного освітлення на таких критично важливих виробничих об'єктах, як фабрики та заводи, порти, залізничні станції тощо. Такий захід сприяв збільшенню результативності виробничих процесів, а також скороченню ймовірності саботажу.

Пізніше Товариством виробників освітлювального обладнання Північної Америки (IES) був розроблений стандарт на освітлення об'єкту, що охороняється або зони, що охороняється - IES G-1 "Керівництво з охоронного освітлення для людей, майна і громадських місць". Стандарт декілька разів переглядався, а нещодано вийшла його остання актуалізована версія, яка враховує інформацію про нові підходи до використання освітлення для боротьби зі злочинністю і забезпечення безпеки.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO на управління в організації PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 травня 2017, 08:47

79_17Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 44001:2017 «Системи спільного управління діловими відносинами. Вимоги та структура», який визначає вимоги до ефективної ідентифікації, розробки та управління спільними діловими відносинами усередині організацій або між ними.

Даний стандарт застосовний до приватних і громадських організацій всіх розмірів від великих транснаціональних корпорацій і державних організацій до некомерційних організацій і мікропідприємств.

Детальніше...
 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 18.05.2017 №113, від 19.05.2017 р. №114) PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 травня 2017, 08:16

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 18 травня 2017 р. № 113 "Про подальше застосування національного нормативного документа"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 19 травня 2017 р. № 114 "Про скасування національних нормативних документів" 

 
Стандарти забезпечують кібербезпеку інтелектуальних систем транспортних засобів майбутнього PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 травня 2017, 08:47

78_17З моменту створення перших автомобілів їх виробникам доводилося оперативно усувати найрізноманітніші проблеми для забезпечення безпеки і надійності своєї продукції. На початку двадцятого століття в США налічувалося вже кілька десятків автомобільних виробників. У зв'язку з цим, багато інженерів автомобільної індустрії висловили бажання мати «вільний обмін ідеями» з метою збільшення індивідуальної технічної бази. Так, в 1905 році, Ендрю Рікер очолив Спільноту автомобільних інженерів (SAE), зі штатом всього в 30 працівників, і став її президентом.

Протягом перших 10 років членство спільноти неухильно росло, в штаті з'являлися молоді, талановиті інженери, які видавали технічні журнали і повну добірку технічної документації - SAE Транзакції, яка існує і сьогодні, але змінила свою назву на журнали SAE International.

Детальніше...
 
Видано новий національний стандарт у сфері виноградарства PDF Друк e-mail

77_17Видано новий національний  стандарт, який встановлює терміни та визначення понять у сфері виноградарства - ДСТУ 2301:2015 «Виноградарство. Терміни та визначення понять»

Документ установлює українські  терміни та визначення основних понять у  галузі виноградарства, які рекомендовані для вживання в усіх видах нормативних  документів, що стосуються науково-технічної,  навчальної, довідкової  та  публіцистичної літератури  з виноградарства, а  також для  робіт  зі  стандартизації. Для кожного поняття встановлено один, а в окремих випадках — два застандартизовані. Терміни та визначення понять оформлено відповідно до ДСТУ 3966:2009 «Термінологічна робота. Засади і правила розроблення стандартів на терміни та визначення понять».

Детальніше...
 
Прийнято Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 травня 2017, 08:09

76_17Закон України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» визначає правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку продовольчого законодавства про харчові продукти, корми, здоров'я і благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження при ввезенні (пересиланні) таких  продуктів на митну територію України.

Детальніше...
 
Міжнародні стандарти допомагають скоротити шумове забруднення з боку доріг PDF Друк e-mail
Четвер, 18 травня 2017, 08:34

75_17Проблема шумового забруднення, пов'язаного з дорожнім рухом, зачіпає будь-яку країну з розвиненою транспортною інфраструктурою і високим рівнем інтенсивності використання транспортних засобів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), цей шум також може негативно впливати на наше здоров'я, сприяючи появі хвороб.ередчасної смерті.

Одним з головних чинників, що викликають шум, є звук, що виникає в моменти торкання дорожнього полотна покришками. Шумове забруднення сягає небезпечного рівня при русі легкових або вантажних автомобілів зі швидкістю вище 30 км/год і 50 км/год, відповідно.

Детальніше...
 
Увага! Перевірте інформацію про ТУ! PDF Друк e-mail

До уваги власників ТУ!

У разі передачі Вам виключних майнових прав власності на ТУ доцільно отримати підтвердження про внесення цієї інформації до бази даних «ТУ України» >>> 

Бланк листа-замовлення (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 296
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images