Главная
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяНовий стандарт на системи управління для освітніх організацій PDF Печать E-mail
16.05.2017 08:33

74_17Освіта це не лише одне з основних прав людини, але й фундаментальний  складник суспільного устрою, тому управління якістю освіти набуває великого значення. При цьому навчальні заклади не завжди можуть гарантувати результати,  але вони можуть стимулювати навчання й забезпечити учням такий рівень якості освіти, на який вони очікують.

Стандарт, що був нещодавно розроблений - ISO 21001 «Освітні організації.  Системи управління для освітніх організацій.  Вимоги з настановами щодо застосування»  є стандартизованою системою управління, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю». Стандарт надає загальний інструмент управління для освітніх організацій з метою поліпшення навчальних процесів і задоволення потреб та очікувань тих, хто користується їхніми послугами.

Подробнее...
 
Новий стандарт ISO встановлює розміри одягу PDF Печать E-mail
16.05.2017 08:30

73_17Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 8559-1:2017 «Позначення розмірів одягу. Частина 1. Антропометричні визначення для вимірювання тіла». Стандарт ISO 8559-1:2017 містить опис антропометричних вимірювань, які можуть бути використані як основи для створення фізичних і цифрових антропометричних баз даних.

Перелік вимірювань, зазначених у цьому документі, покликаний служити керівництвом для практикуючих фахівців в області одягу, яким необхідно застосовувати свої знання для вибору сегментів ринку для населення і створювати профілі розмірів і форм для розробки всіх видів одягу і манекенів відповідного розміру.

Подробнее...
 
До уваги підприємств – власників ТУ (щодо зміни даних про власника ТУ)! PDF Печать E-mail

До уваги підприємств – власників ТУ!

ДП «Укрметртестстандарт» вносить інформацію в базу даних «ТУ України» стосовно зміни даних про власника ТУ лише після отримання офіційного листа від власника ТУ разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на технічні умови тощо) на паперовому носії.

Бланк листа щодо зміни інформації про власника ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
22 червні 2017 року семінар: «Державне регулювання безпечності нехарчової продукції. Оцінка відповідності - як надійний інструмент захисту від небезпечної продукції. Охорона праці і промислова безпека на підприємстві» PDF Печать E-mail

22 червня  2017 року

ДП "Укрметртестстандарт" за участю представників Групи компаній "Новатор" проводить

 семінар:

Державне регулювання безпечності нехарчової продукції.

Оцінка відповідності - як надійний інструмент захисту від небезпечної продукції.

Охорона праці і промислова безпека на підприємстві

72_17

Семінар відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Метрологічна, 4, Актова зала. 

 Програма та заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Контактний телефон: +38 044 423-04-26,

e-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  

 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 03.05.2017 №106, від 11.05.2017 № 109, 110 PDF Печать E-mail
13.05.2017 08:25

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 травня 2017 р. № 110 "Про перенесення терміну скасування чинності в Україні національних та міждержавних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 11 травня 2017 р. № 109 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними нормативними документами, та скасування національних нормативних документів"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 03 травня 2017 р. № 106 "Про прийняття національних нормативних документів"

 
Керування ризиками на підприємстві. Технічні умови PDF Печать E-mail

ker_riz1

Для зниження ризиків на підприємстві використовуйте ТУ, перевірені на відповідність законодавству та внесені до

БАЗИ ДАНИХ ТЕХНІЧНІ УМОВИ УКРАЇНИ>>>

 
В Україні можуть заборонити використання трансжирів у виробництві харчової продукції PDF Печать E-mail
11.05.2017 08:52

71_17Споживання трансжирних кислот пов'язано з підвищеним ризиком розвитку цілого ряду порушень у стані здоров'я населення, включаючи серцево-судинні захворювання і деякі форми раку. Трансжири найчастіше зустрічаються в технологічно оброблених харчових продуктах, що містять гідрогенізовані рослинні олії. Максимальне обмеження вмісту промислових трансжирів у харчових продуктах отримало докази високої ефективності та економічної доцільності серед заходів суспільної охорони здоров'я, які дозволяють поліпшити раціон харчування та знизити ризик неінфекційних захворювань, особливо серцево-судинних захворювань (ССЗ), пов’язаних з ураженням кровоносних судин атеросклерозом. У 2003 році Данія, перша у світі країна, ввела практично повну заборону продажу продуктів, що містять трансжири. На сьогодні Європейський регіон ВООЗ є світовим лідером за таким параметром, як кількість країн, які запровадили заходи щодо вилучення трансжирів з харчових продуктів.

Подробнее...
 
Центр Экспертиз Тест: Сыр. Дешёвый сыр = не настоящий сыр PDF Печать E-mail
11.05.2017 08:47

70_17Твердые сыры дешевыми назвать, конечно, нельзя в свете постоянного дорожания продуктов питания и сыров в частности. Но все же, на прилавке каждого супермаркета есть сыры одного наименования подороже и подешевле. Что же выбрать потребителю? Наш совет таков: если хотите купить настоящий и вкусный Российский сыр, не гонитесь за дешевизной – рискуете купить фальсификат.

Тест: Сыр. Дешёвый сыр = не настоящий сыр >>>

 
ISO представила нового Генерального секретаря PDF Печать E-mail
10.05.2017 09:28

69_17Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) повідомляє, що  новим Генеральним секретарем  ISO призначено Серхіо Мухіка, який протягом останніх семи років був заступником Генерального секретаря Всесвітньої митної організації (WCO), до цього 15 років працював у Міністерстві сільського господарства, Міністерстві економіки Чилі та був Генеральним директором чилійського національного митного органу.

Чилієць за національністю, Серхіо Мухіка має вищу юридичну освіту Понтифіційного католицького університету Чилі й ступінь магістра в галузі міжнародного права Американського університету у Вашингтоні, штат Колумбія.

Посаду він обійме з липня 2017 року.

 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 9 из 296
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images