Главная
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяОновлено комплексний стандарт на пластмасову сантехніку PDF Печать E-mail
03.04.2017 08:53

52_17В даний час неухильно зростає світовий ринок сантехнческіх виробів. Збільшенню попиту на цю продукцію сприяє постійне зростання кількості споруджуваних житлових будинків, готелів, спортзалів, спа-курортів, які потребують широкий спектр сантехніки. На частку сантехнічних виробів з пластмас доводиться величезна частина цього ринку. Вважається, що в найближчому майбутньому цей матеріал буде більш затребуваним у порівнянні з традиційними металами при виготовленні найрізноманітніших виробів, включаючи ванни та душові кабыни, арматуру і раковини, сантехнічне приладдя.

Подробнее...
 
Розпорядження КМУ від 29.03.2017 р. “Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року ” PDF Печать E-mail
03.04.2017 07:52
Недоступен ни однин перевод.

Розпорядження КМУ від 29.03.2017 р. “Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року ”
 
Накази УкрНДНЦ щодо чинності НД (від 27.03.2017 №55, №56) PDF Печать E-mail
31.03.2017 08:26

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 березня 2017 р. № 56 "Про перенесення термінів скасування чинності національного та міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 27 березня 2017 р. № 55 "Про перенесення термінів скасування чинності національного та міждержавних нормативних документів в Україні"

 
Триває перегляд міжнародних стандартів на величини та одиниці вимірювань серії ISO/IEC 80000 PDF Печать E-mail
30.03.2017 09:52

51_17Серія стандартів ISO/IEC 80000 «Величини та одиниці вимірювання»  призначена для проведення правильних вимірювань у сферах механіки, термодинаміки, акустики, атомної та ядерної фізики, інформатиці, телебіометрії та багатьох інших.

Серія складається з 13 різних частин: дві з них стандарти, розроблені  Міжнародною електротехнічною комісією (ІЕС), інші 11 - Міжнародною організацією з стандартизації (ІSO).

Ця серія стандартів є основою міжнародної гармонізації термінів, визначень і символів, які використовують у науці й техніці, й тим самим гарантує єдину мову та написання формул. Це знижує ризик виникнення помилок і полегшує та стимулює спілкування між вченими й інженерами багатьох дисциплін.

Подробнее...
 
В Україні буде запроваджено сертифікат походження риби PDF Печать E-mail
30.03.2017 09:13

50_17За даними галузевих асоціацій та експертів у 2015 році незаконний вилов риби склав більше 200 тис. тонн проти легального вилову у 80 тис. Тому гостро постало питання впровадження інструменту для унеможливлення реалізації браконьєрської риби, тим самим відкривши нові ніші для легальних виробників. Таким інструментом стане обов’язковий сертифікат походження вилучених водних біоресурсів (сертифікат походження риби).

Ініціатором початку роботи над створенням сертифіката походження риби виступило Держрибагентство. Сертифікат супроводжуватиме рибу з моменту вилову до місця її реалізації, міститиме інформацію щодо суб’єкта господарської діяльності, назви водойми, де було здійснено лов, дату вилову, кількості виловленої риби тощо.

Подробнее...
 
Кабмін ухвалив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів до 2020 PDF Печать E-mail
30.03.2017 09:02

49_1729 березня 2017 р. на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Концепція має на меті вдосконалити механізми захисту споживачів в Україні, визначивши основні завдання державної політики у сфері захисту прав споживачів із урахуванням найкращих практик країн ЄС.

Реалізація цієї Концепції покликана зменшити кількість порушень прав споживачів, усунути з ринку недобросовісних підприємців і нечесні підприємницькі практики, а також підвищити довіру до державної системи захисту прав споживачів. Ще один крок - ширше проінформувати громадян щодо їх споживчих прав та механізмів їх захисту, адже Концепція відводить значну роль громадським об’єднанням споживачів. Крім цього, одним із  головних напрямків Концепції є адаптація національного законодавства до законодавства Європейського Союзу відповідно до зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію.

 
Постанова КМУ від 10 березня 2017 р. № 139 "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні" PDF Печать E-mail
29.03.2017 12:51

Уряд затвердив новий Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні. Документом передбачено встановлення:

  • вимог щодо обмеження використання небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні з метою сприяння охороні здоров'я людини і довкілля;
  • обов'язків суб'єктів господарювання; процедури оцінки відповідності електричного та електронного обладнання вимогам Технічного регламенту;
  • вимог до складення декларації, маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введеного в обіг електричного та електронного обладнання;
  • допустимих значень концентрації небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2011/65/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 8 червня 2011 р. про обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні і максимально відповідає її вимогам.

Постанова КМУ від 10 березня 2017 р. № 139 "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні>>>


 
Оновлений стандарт на тестування торгових автоматів для охолоджених напоїв PDF Печать E-mail
29.03.2017 10:07

48_17По всьому світу існує сотні мільйонів діючих торгових автоматів (вендінгів), які функціонують практично без використання людської праці. Близько половини від загального обсягу таких пристроїв доводиться на частку автоматів для виготовлення охолоджених напоїв.

Сучасні машини є просунутими версіями перших торгових автоматів, які почали застосовуватися для поширення продуктів харчування та напоїв ще у 30-х роках минулого століття. З тих пір технології, що використовуються при їх виробництві, істотно покращилися, а вибір продуктів - значно розширився.

Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 10 из 293
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images