Главная
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНакази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (№8, 9, 12, 13 - 2018) PDF Печать E-mail
30.01.2018 09:47

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 січня 2018 р. №13 "Про відновлення дії національних нормативних документів та змін до них"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 24 січня 2018 р. №12 "Про відновлення дії міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 22 січня 2018 р. №9 "Про внесення змін до наказу від 21 серпня 2015 р. № 101"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 22 січня 2018 р. №8 "Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими нормативними документами, прийняття зміни та поправки до національних нормативних документів, поновлення національних нормативних документів, поновлення зміни та поправки до національних нормативних документів, скасування національного нормативного документа"

 
Затверджено нову стратегію ЄС щодо захисту довкілля від пластмасового сміття PDF Печать E-mail
26.01.2018 09:26

011_18Влада ЄС затвердили нову стратегію COMM 2018 (28) "Європейська стратегія для пластмас у безвідходній економіці", яка покликана захистити навколишнє середовище від забруднення пластиковим сміттям, одночасно сприяючи зростанню переробки таких відходів та впровадження відповідних інновацій у всіх сферах, а також перетворюючи проблему в джерело можливостей. Відповідний документ був прийнятий 16 січня 2018 року.

Експерти Європейського комітету з електротехнічної стандартизації (CENELEC) та Європейського комітету зі стандартизації (CEN) привітали ухвалення стратегії, спрямованої на перехід до безвідходної економіки на рівні ЄС і на національному рівні країн-членів. Вони відзначили, що вирішальна роль в даному процесі буде відведена стандартизації. Зокрема, щоб реалізувати нову стратегію, ЄС необхідно створити належні установки і системи збирання, сортування і переробки пластмас на основі відповідних стандартів.

Подробнее...
 
Триває робота з міжнародної стандартизації штучного інтелекту PDF Печать E-mail
25.01.2018 09:36

010_18В даний час можливості штучного інтелекту постійно розширюються. Технології, засновані на штучному інтелекті, все більше впроваджуються у виробництво. Можливостей використовувати штучний інтелект величезна кількість. Так, торгові мережі використовують штучний інтелект для створення роботів з обслуговування складів, комунальні підприємства - для прогнозування попиту на електроенергію з урахуванням наявних даних, в медичній галузі прогностичні здібності штучного інтелекту змінюють парадигму діагностування недуг і лікування пацієнтів.

Подробнее...
 
Міжнародна стандартизація: Новий стандарт ISO на засоби індивідуального захисту для пожежників PDF Печать E-mail
24.01.2018 09:40

009_18Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 18639-1:2018 «Засоби індивідуального захисту для пожежних, які здійснюють конкретні рятувальні операції. Частина 1. Загальні положення».

Стандарти серії ISO 18639 визначають вимоги до засобів індивідуального захисту, спеціально призначених для захисту пожежників від травм та загибелі при здійсненні конкретних рятувальних операцій.

Подробнее...
 
Міжнародна стандартизація: Стандарт, що забезпечує безпеку лікарських засобів PDF Печать E-mail
24.01.2018 09:36

008_18Фармакологія стала важливим засобом забезпечення високого рівня життя багатьох людей. Безперервний прогрес у сфері клінічних досліджень та фармакології, а також досягнення в терапії, безумовно, створили всі передумови для оперативного поліпшення здоров'я пацієнтів за допомогою лікарських засобів. Але прийом ліків все ще залишається досить ризикованим заняттям.

Дослідження показують, що майже п'ять відсотків пацієнтів в лікарнях відчувають небажані побічні реакції на лікарські препарати. Як наслідок, некоректна видача лікарських засобів стає одним з найбільш поширених типів помилок працівників стаціонару.

Подробнее...
 
Міжнародна стандартизація: ASTM International завершує роботу на набором стандартів, що стосуються навчання нанотехнологій PDF Печать E-mail
18.01.2018 10:03

007_18Організація ASTM International затвердила публікацію останнього стандарту з  шести нових документів, публікація яких спрямована на спрощення навчання студентів і працівників базовим поняттям і концепціям, пов'язаних з нанотехнологіями, а також з відповідними дослідженнями і розробками.

Найновіший стандарт з цієї серії називається ASTM E3089 "Стандартне керівництво з навчання працівників нанотехнологій в частині властивостей матеріалів та ефектів розміру". Це керівництво забезпечує базовий підхід до набуття розуміння в частині унікальних властивостей і застосувань нанорозмірних матеріалів.

Подробнее...
 
Опубліковано Закон України "Про безпечність та гігієну кормів" PDF Печать E-mail
18.01.2018 09:47

006_18Опубліковано Закон України "Про безпечність та гігієну кормів", прийняттй 21 грудня 2017 року.  Цей Закон визначає правові та організаційні засади гарантування безпечності кормів у процесі їх виробництва, обігу та використання, зокрема встановлює вимоги щодо гігієни, маркування, пакування та представлення кормів, регулює відповідні суспільні відносини між операторами ринку та органами державної влади.

Дія цього Закону поширюється на суспільні відносини між операторами ринку та органами державної влади щодо гарантування безпечності кормів на етапах їх виробництва, обігу та використання, зокрема шляхом забезпечення належної гігієни, маркування, пакування, представлення кормів, а також належної практики годування продуктивних тварин.

Закон України "Про безпечність та гігієну кормів" >>>

 
Уряд визнав таким, що втратив чинність Технічний регламент з екологічного маркування PDF Печать E-mail
17.01.2018 09:25

005_18Уряд визнав таким, що втратив чинність Технічний регламент з екологічного маркування. Прийняття рішення зумовлене тим, що зазначений документ встановлював вимоги щодо присвоєння і застосування необов'язкового (добровільного) екологічного маркування в Україні, посилаючись на положення міжнародного стандарту ISO 14024:1999, що суперечило принципам технічного регулювання. Адже згідно з Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері визначення та виконання обов’язкових вимог до характеристик продукції або пов’язаних з ними процесів та методів виробництва, а також перевірки їх додержання шляхом оцінки відповідності та/або державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції чи інших видів державного нагляду (контролю).

Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 10 из 316
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images