Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяОпублікований стандарт ISO визначає вимоги до біологічних індикаторів PDF Друк e-mail
Середа, 29 березня 2017, 10:03

47_17Новий міжнародний стандарт ISO 11138-1:2017 «Стерилізація медичної продукції. Біологічні індикатори. Частина 1. Технічні вимоги» визначає загальні вимоги до виробництва, методи випробувань, експлуатаційні характеристики та правила маркування біологічних індикаторів, у тому числі інокульованих носіїв і суспензій та  їх компонентів.

Біологічні індикатори повинні завжди використовуватися в комбінації з фізичним  або хімічним контролем з метою демонстрації ефективності процесу стерилізації. Якщо коливання фізико-хімічних показників процесу стерилізації виходять за допустимі межі, процес стерилізації завжди повинен розглядатися як незадовільний, незалежно від результатів контролю, отриманих за допомогою біологічних індикаторів.

Детальніше...
 
Центр Экспертиз Тест: Кефиры бывают разные PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 березня 2017, 08:38

46_17Благодаря рекламе все мы знаем, что кисломолочные продукты полезны, ведь они хорошо усваиваются организмом, способствуют пищеварению и регулируют микрофлору кишечника. К этой группе относят большой список продуктов, отличительная особенность которых – это молочнокислое брожение, т.е. превращение лактозы (молочного сахара) в молочную кислоту. Это все напитки (кефир, ряженка, йогурты), сметана, творог и творожные изделия. И хотя изначальным сырьем всех этих продуктов является молоко, а главными трудягами выступают молочнокислые бактерии, продукты эти все же отличаются между собой.

Тест: Кефиры. Кефиры бывют разные >>>

 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 23.03.2017 №49, №50, №51, №52, №53) PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 березня 2017, 08:26

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №53 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №52 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №51 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 50 "Про перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 49 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

 
26 квітня 2017 року семінар: «Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках – як запорука безпечності харчового продукту. Державне регулювання належної якості та безпечності. Сучасні вимоги до виробництва» PDF Друк e-mail

26 квітня 2017 року

ДП "Укрметртестстандарт" за участю представника Держпродспоживслужби головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та кормів Департаменту безпечності харчових продуктів та кормів проводить

науково-інформаційний семінар:

Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках – як запорука безпечності харчового продукту.

Державне регулювання належної якості та безпечності. Сучасні вимоги до виробництва.  

45_17

Семінар відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Метрологічна, 4, Актова зала. 

 Програма та заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Контактний телефон: +38 044 423-04-26,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  


 
Новий міжнародний стандарт встановлює вимоги до теплоізоляційних матеріалів PDF Друк e-mail
Четвер, 23 березня 2017, 09:53

44_17Система облицювання стін зовнішньої ізоляційно-оздоблювальної системи складається з водостійкого бар'єру з рідиною, клею для кріплення теплоізоляційних плит до основи, жорстких теплоізоляційних плит, армуючої сітки зі скловолокна в основному шарі на лицьовій стороні теплоізоляційних плит і оздоблювального шару.

Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала новий міжнародний стандарт, який  викладає вимоги до зовнішніх ізоляційно-оздоблювальних систем, що використовуються в поєднанні з висушеним повітряним простором як облицювальні системи - ISO 17738-1:2017 «Теплоізоляційні матеріали. Зовнішні ізоляційно-оздоблювальні системи. Частина 1: Матеріали та системи». Також у документі вказуються вимоги до водостійких бар'єрних систем, які повинні використовуватися з зовнішніми ізоляційно-оздоблювальними системами.

Детальніше...
 
Нові стандарти ASTM на паливо PDF Друк e-mail
Середа, 22 березня 2017, 10:00

43_17Нещодавно американська міжнародна організація ASTM International розробила два нових стандарти на пальне. Це стандарти ASTM D8076 на паливо з октановим числом 100 та ASTM D8071 на нову технологію аналізу проб бензину.

Автомобілі з високоефективними двигунами все більш активно виводяться на світовий ринок. Для прискорення і спрощення впровадження інновацій був розроблений новаторський стандарт  ASTM D8076 "Специфікація палива з октановим числом 100 для автомобільних двигунів з іскровим запалюванням".

Детальніше...
 
Центр Экспертиз Тест: Тест-исследование: витаминные комплексы. Активные помощники организму PDF Друк e-mail
Середа, 22 березня 2017, 09:04

42_17В этом тестировании решено было проверить 5 комплексов витаминов и минералов. Это Superia для женщин, Вита-Супрадин Актив в виде обычных и шипучих таблеток, Vitrum и Duovit для женщин. В каждом из этих комплексов заявлено от 18 до 31 компонента.

Все эти вещества необходимы для нашего организма и их недостаток приводит к тем или иным проблемам и заболеваниям. Несомненно, лучшим источником поступления в организм человека витаминов и минералов является сбалансированное питание, но в сегодняшних украинских реалиях это не всегда возможно. Кроме того, нередки случаи (болезнь, истощение, холодный сезон года, периоды повышенных нагрузок) когда организму необходима помощь, причем быстрая и действенная. К сожалению, возраст также требует повышенного к себе внимания, в том числе и по потреблению витаминов и минералов.

Тест-исследование: витаминные комплексы. Активные помощники организму>>>

 
Мінагрополітики України: Безпечність та якість продуктів харчування – це спільна робота держави і бізнесу PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 10:01

41_17Ефективна система управління якістю та безпечністю продуктів харчування на всьому ланцюгу, від поля до столу, має бути результатом спільної роботи на рівні держави та кожного виробника. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева в рамках VI Форуму IFC з харчової безпечності, який відбувся 15 березня 2017 року в Києві.

«Держава має створювати законодавчі рамки, також регулювати та контролювати ці питання через відповідні інструменти. Але основна відповідальність в області забезпечення безпечності та якості продукції лежить на кожному окремому виробнику. І я рада бачити, що наші компанії, при чому не лише великі, але й малі та середні, починають все більше розуміти це. Вони орієнтуються в своїй діяльності на високі стандарти якості з самого початку, а саме з виробництва сировини», - заявила Ольга Трофімцева.

Детальніше...
 
Держспоживслужба України: Захистити права споживача надзвичайно важко, коли відсутній розрахунковий документ PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 09:49

40_17Під час продажу товарів і надання послуг продавець зобов'язаний видати покупцю розрахунковий документ. Це може бути касовий чи товарний чек, розрахункова квитанція. Вони підтверджують продаж або повернення товарів, надання послуг, одержання (повернення) грошей, купівлю і продаж іноземної валюти. Розрахунковий документ має встановлену форму та зміст із зазначенням обов’язкових реквізитів та дати проведення операції. Саме копія такого документа повинна прикладатися до скарги споживача, яку він направляє до Держпродспоживслужби на порушення свої прав. На цьому акцентувала т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко під час круглого столу на тему «Легалізація ринку електроніки. Що заважає?».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 11 з 293
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images