Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка), Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України, Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану КП Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном  ТОВ «Комплекс У Лося» без підтвердження його категорії, Київська обл., с. Юрів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Комплекс У Лося», з підтвердженням його класу «перший», Київська обл., с. Юрів.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:20
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua