Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з з 14.12.2009 до 18.12.2009 року року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Антонова 2/32, з підтвердження його категорії «*» (одна зірка);

м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Михайлівська 1/3, з підтвердження його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ «Імпресса» з підтвердження його категорії «*» (одна зірка); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Імпресса» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ ВКФ «Лігена» без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Бориспіль.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги Салону «ALDO COPPOLA» ТОВ «Анна Стайл», який знаходиться в готелі «Прем’єр Палац», з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.


Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:19
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua