Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 21.12.2009 до 25.12.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Радіссон БЛУ» ТОВ «САССК» з підтвердженням його категорії «****» (чотири зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Mille Miglia» ТОВ «САССК» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару «K-Largo» ТОВ «САССК» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Cote Est»ТОВ «САССК»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ДП «Готель «Спорт» з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ «Аква Віта-Жива вода» без підтвердження його категорії; Хмельницька обл., смт. Сатанів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Аква Віта-Жива вода» з підтвердженням його класу «вищий»; Хмельницька обл., смт. Сатанів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе ТОВ «Аква Віта-Жива вода»; Хмельницька обл., смт. Сатанів.

сертифікати відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги перукарні ФОП Китайгори Н.М., яка знаходиться в готелі «Братислава» з підтвердженням її категорії «друга»; м. Київ.


Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:19
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua