Головна

Авторизація



Нова угода посилить партнерство між ISO і ASTM в області аддитивного виробництва PDF Друк e-mail

201227Міжнародна організація з стандартизації (ISO) і Американське товариство з випробування матеріалів (ASTM International) підписали угоду про посилення взаємодії з розроблення міжнародних стандартів у галузі аддитивного виробництва, яке відноситься до процесу з¢єднання, як правило, пошарових матеріалів у вироби, на відміну від субтрактивного виробництва, такого як механічна обробка.

Угода про співробітництво у статусі партнера-розробника стандартів (PSDO) була підписана на Раді ISO у вересні 2011 року в Нью-Делі (Індія) генеральним секретарем ISO Робом Стилом і президентом ASTM Джеймсом Томасом.

Угода відкриває нові можливості для обох організацій з затвердження і спільного розроблення міжнародних стандартів для глобального ринку в галузі аддитивного виробництва. У ньому встановлюються підходи до розроблення, а також заходи щодо публікації та поширення стандартів. Очікується, що угода допоможе оптимізувати використання ресурсів, залучених у розроблення стандартів в галузі аддитивного виробництва, враховуючи досвід ISO і ASTM, які дозволить скоротити час розробки і поліпшити подання такої роботи на ринку.

Рішення щодо підписання угоди PSDO послідувало за створенням технічного комітету ISO/TC 261 «Аддитивне виробництво». Комітет ASTM F42 «Технології аддитивного виробництва» вже зіграв важливу роль у цій галузі, тому сторони дійшли згоди, що обидві групи виграють від комбінації їхнього досвіду.

«Мета ISO - спрощення міжнародного обміну товарами і послугами за допомогою міжнародних стандартів», - сказав генеральний секретар ISO Роб Стіл. «Затвердження культури залученості та взаємодії з іншими органами стандартизації тільки збільшить ринкову актуальність наших стандартів, забезпечуючи ефективне і раціональне витрачання ресурсів».

Президент ASTM International Джеймс Томас прокоментував: «Виникають можливості співпраці в галузі розроблення глобальних стандартів у таких інноваційних галузях, як адитивне виробництво, і суспільство ASTM International готове до співпраці для того, щоб уникнути дублювання зусиль та кращого задоволення вимог зацікавлених осіб».

Угода була підписана відповідними керівними органами ISO і ASTM в ході консультацій з національним членом ISO, в якому офіційно присутній ASTM (Американський інститут стандартів-ANSI).

ISO - найбільша світова організація, яка розробляє і видає міжнародні стандарти. ISO є мережею національних організацій зі стандартизації з 163 країн. Більше 100 членів ISO представляють країни, що розвиваються. В теперішній час портфель ISO налічує понад 18600 міжнародних стандартів, а програма роботи ISO охоплює стандарти, починаючи від традиційних галузей діяльності, таких як сільське господарство і будівництво, і закінчуючи машинобудуванням, виробництвом, розподілом, транспортом, медичними послугами, екологією, безпекою, інформаційними та телекомунікаційними технологіями, стандартами з описом передового досвіду та стандартів на послуги.

Про ASTM

ASTM International - Американське товариство з випробуванню матеріалів, раніше відоме як ASTM, розробляє визнані на глобальному рівні міжнародні стандарту на основі добровільного консенсусу. На сьогоднішній день у світі застосовується близько 12000 стандартів ASTM, які допомагають підвищувати якість і безпеку продукції, полегшують вихід на ринок і спрощують торгівлю, зміцнюють довіру споживачів.

Останнє оновлення на Середа, 02 березня 2016, 14:17
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua