Головна

Авторизація100 кращих товарів. Фотозвіт PDF Друк e-mail

100_1

12 січня 2010 року в ДП „Український Дім” та в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) –„100 кращих товарів України 2009 рокута 6-ої Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі”.У відкритті урочистих заходів брали участь Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов, Міністр економіки України Богдан Данилишин та Голова Держспоживстандарту України Лариса Лосюк.

Нагороди отримали 110 переможців конкурсу, 86 його лауреатів та 45 фіналістів, які представили усі регіони України.

Крім того, 12 січня в „Українському Домі” відбулася Національна виставка „100 кращих товарів України”. На виставці були представлені кращі зразки продукції (як продовольчої, так і непродовольчої), що перемогла на конкурсі.

Подана на конкурс 2009 року продукція оцінювалась за 15 критеріями. Це, зокрема, її якість, конкурентоспроможність та рівень стабільності показників якості; рівень споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції; порівняння ціни та якості з кращими аналогами та доступність продукції на національному ринку; наявність/відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій; задоволеність споживачів і закупівельних організацій (цей критерій формується на підставі їхніх відгуків); використання регіональної та української сировини й матеріалів; наявність сертифікованої системи управління або стан розроблення та впровадження сучасних систем управління (СУЯ – система управління якістю, СЕУ – система екологічного управління, НАССР – система безпечності харчових продуктів та ін.); географія продажу (в т.ч. рівень експортних можливостей підприємства); задоволеність персоналу підприємства його діяльністю.

У конкурсі 2009 року взяли участь нові види продукції. Так, у номінації „Роботи та послуги” були представлені вітражні вироби сумських майстрів художніх промислів, а майстри з Волині представили вишивку.

У рамках урочистих заходів також відбулася виставка робіт учасників 6-го Всеукраїнського виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі”. 27 переможців цього конкурсу трьох вікових категорій (5 – 8 років, 9 – 12 років, 13 – 17 років) з усіх регіонів України були нагороджені цінними призами. Переможці визначені у трьох номінаціях: „Я пізнаю якісну продукцію”, „Ми архітектори якісного світу” і „Кращий плакат на споживчу тематику”. Роботи юних художників є свідченням свідомого розуміння дітьми сучасного життя і дійсності.

Довідково. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” проводиться щорічно з 2003 року згідно з Указом Президента України від 23.02.2001 №113 „Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції” та постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”. 2009 року виставка „100 кращих товарів України” отримала статус „національна”.

2004 року Держспоживстандарт України започаткував проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі”. Метою виставки-конкурсу є формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства – асоціативного уявлення про якісну й безпечну продукцію та популяризацію руху за підвищення якості життя.

У вересні 2008 року виставка-конкурс дитячого малюнка була включена до Переліку міжнародних та національних виставок і ярмарків, які проводилися в Україні 2009 року, та набула статусу „національна”.


Останнє оновлення на Середа, 12 травня 2010, 15:02
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua