Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 18.01.2010 до 22.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

3 сертифікати відповідності на послуги міць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Артек»,  «Аю-Даг» та «Скальне» без підтвердження їхньої категорії ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

1 сертифікат відповідності на послуги міць короткотермінового проживання дитячого літнього табору ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

 

1 сертифікат відповідності на послуги міць короткотермінового проживання ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

3 сертифікати відповідності на послуги харчування кафе «Гурзуфська веранда», «Морське» та «Аю-Даг» ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару «Аю-Даг» з підтвердженням його класу «перший» ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

8 сертифікатів відповідності на послуги харчування їдалень ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ПП «Джинтама-Готель» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Гостинний двір «Галіан» ФОП Нечіпайло І.І. без підтвердження його категорії; м. Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Гостинний двір «Галіан» ФОП Нечіпайло І.І.; м. Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Явір» ФОП Євтушик Т.В.  без підтвердження його категорії; Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Готель-Комплекс» ВГСП ВАТ «Київський радіозавод»; м. Київ.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:18
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua