Головна

АвторизаціяЗареєстровано проект Закону України PDF Друк e-mail

03.02.2010 р.  за № 6034 зареєстровано схвалений урядом  Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності". Даний законопроект підготовлений Мінекономіки на виконання Плану першочергових заходів щодо виконання зобов’язань України у рамках членства в СОТ з метою створення сприятливих умов для вітчизняних товаровиробників і постачальників товарів. Проектом Закону пропонується внести зміни до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" в частині відміни обов’язкової реєстрації виробниками та постачальниками декларацій на продукцію у центральному органі виконавчої влади з питань технічного регулювання.

Довідково: Відповідно до Закону України "Про підтвердження відповідності" декларація про відповідність - це документально оформлена в установленому порядку заява виробника, де дається гарантія відповідності продукції вимогам, встановленим законодавством.

При скасуванні обов’язкової реєстрації декларацій виробник продукції самостійно під власну відповідальність складатиме декларацію про відповідність продукції вимогам технічних регламентів і зберігатиме її в комплекті документації на продукцію. Декларація буде пред’являтися лише за запитом з боку контролюючих органів.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:17
 

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua