Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 08.02.2010 до 12.02.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

 

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП «Головний навчальний та сертифікаційний центр цивільної авіації  України» без підтвердження його категорії; м. Київ.

 

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ПП «Одиссей» без підтвердження його категорії; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання центру відпочинку ДОТ-база відпочинку «Енергія» в смт. Ворзель Філіалу «Енергосервіс Київенерго».

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні ДОТ-бази відпочинку «Енергія» в смт. Ворзель Філіалу «Енергосервіс Київенерго».

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання центру відпочинку «Ясний» ТОВ «Дніпровські Схили»; Київська обл., Обухівський район, смт. Козин.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні центру відпочинку «Ясний» ТОВ «Дніпровські Схили»; Київська обл., Обухівський район, смт. Козин.

 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:14
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua