Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяПослуги з проведення незалежної споживчої експертизи товарів та послуг PDF Друк e-mail

ex1

Серед прав споживачів, що регламентуються Законом України «Про захист прав споживачів», є право на придбання безпечної та якісної продукції та послуг, а у  випадку виявлення будь-яких недоліків у продукції або наданих послугах  – право на відшкодування збитків, завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією.

На жаль, часто трапляється так, що споживач купує товар, який не відповідає заявленим  на споживчому маркуванні стандартам або технічним умовам,  або товар швидко втрачає свою якість. В такому випадку покупець часто не уявляє, куди, в яку організацію потрібно звернутися, щоб провести його експертизу і відстояти свої законні права, а також повернути витрачені кошти.

Тому сьогодні ДП «Укрметртестстандарт» пропонує

ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ

НЕЗАЛЕЖНОЇ СПОЖИВЧОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ.

Ми гарантуємо, що ви отримаєте тільки самий достовірний результат експертизи.

Ми є незалежним  від виробників, продавців та споживачів компетентним державним підприємством, яке в своїй структурі має фаховий персонал – експертів, акредитовані випробувальні та вимірювальні лабораторії практично на всі види продукції.

Споживча експертиза - це компетентне дослідження якісних показників та показників безпечності товарів (послуг) щодо їх відповідності нормам чинного законодавства, чинних нормативно-правових актів, вимогам нормативної та технічної документації, а також встановлення причин невідповідності об'єкта експертизи чинним вимогам.

Результати споживчої експертизи: обґрунтований експертний висновок ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Ви можете використати для захисту своїх інтересів, у тому числі в судовому порядку.

Споживча експертиза товарів включає:

  • ідентифікацію товару,
  • визначення належності товару до класифікаційних категорій та якісних змін товару,
  • дослідження відповідності товару встановленим вимогам щодо якості, безпечності, маркування, упакування і транспортування,  умов і термінів зберігання.

Замовником експертизи можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи, які придбали товар або послугу неналежної якості, або мають сумнів щодо їх якості.

Підставою для проведення експертизи може бути:

  • заява, звернення (лист) споживача;
  • заява суб`єкта підприємницької діяльності, або державної організації;
  • заява, звернення (лист) громадської організації споживачів;
  • звернення  державних наглядових (контролюючих) органів у справах захисту прав споживачів, ринкового нагляду та ін.

За результатами проведення споживчої експертизи видається обгрунтований експертний висновок та правові рекомендації.

Споживчу експертизу продукції виконують досвідчені та атестовані у встановленому порядку експерти Науково-технічного відділу споживчої експертизи.  На сьогоднішній день це найбільш професійна і об'єктивна команда, яка працює в галузі контролю якості продукції та послуг.

Перевагами проведення експерти в ДП «Укрметртестстандарт» є:

  • наявність повної законодавчої та нормативно-правової бази, а також актуалізованого  фонду чиннних нормативних документів, що містить національні стандарти (ДСТУ, ГОСТ та інш.), які встановлюють вимоги до продукції (послуг) у всіх сферах народного господарства;
  • наявність власної випробувальної бази європейського рівня для проведення необхідних досліджень без залучення фахівців інших організацій;
  • багаторічний досвід наших експертів у сфері перевірки відповідності продукції та послуг вимогам чинного законодавства та нормативно - правових актів (документів).

Споживча експертиза проводиться відповідно до стандарту СОУ КЗПС 74.9-02568182-001:2012 «Споживча експертиза продукції  (товарів, робіт та послуг). Основні положення. Організація, порядок проведення та оформлення результатів», розробником якого є ДП «Укрметртестстандарт. Даний стандарт пройшов державну реєстрацію, відповідно до чинного законодавства  22.02.2013 р.

Наявність експертного  висновку, наданого ДП «Укрметртестстандарт» надає  можливість споживачу на повне відшкодування понесених ним витрат, як матеріальних так і моральних.

Одержати консультації щодо споживчої експертизи продукції (послуг) або замовити її проведення ви можете:

за тел. +38 044 452-34-04, +38 044 423-90-80, +38 044 452-27-91, +38 044 423-04-26

Контактні особи:

Кузьменко Людмила Олексіївна

Ніколаєнко Володимир Костянтинович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка на проведення експертизи для юридичної особи (ЗАВАНТАЖИТИ)

Заявка на проведення експертизи для фізичної особи (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images