Головна

АвторизаціяПризначено нового Голову Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

24 березня 2010 року Міністр економіки України Василь Цушко представив колективу Держспоживстандарту України Голову Комітету Олега Поволоцького.

Як зазначив Василь Цушко, сьогодні перед органами державної влади стоїть завдання щодо належної оцінки ситуації в країні та налагодження конструктивної роботи.

 

Представляючи Голову Держспоживстандарту України Олега Поволоцького, Міністр наголосив на необхідності вирішення таких пріоритетних завдань Комітету, як збереження здобутків і надбань системи Держспоживстандарту (зокрема, висококваліфікованих фахівців) та вирішення проблеми відповідності української продукції, що експортується.

 

„Вважаю, що Олег Володимирович справиться із поставленими завданнями”, – зазначив Міністр.

Виступаючи перед колективом центрального апарату Держспоживстандарту України, Олег Поволоцький наголосив, що докладе максимум зусиль для налагодження якомога ефективнішої роботи Комітету.

Він зазначив, що зробить все, аби виправдати виданий кредит довіри. Цього ж вимагатиме і від підлеглих.

Олег Поволоцький закликав колектив Держспоживстандарту зробити все можливе для захисту українського ринку від неякісної продукції та для просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки.

Наприкінці заходу Міністр економіки України Василь Цушко побажав Голові та колективу Держспоживстандарту України успіхів у діяльності на благо України.

 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:10
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua