Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n5Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 22.03.2010 до 26.03.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

  • 1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру «Хвиля» ВАТ АК «Київводоканал» Департамент соціального розвитку; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги центру відпочинку «Джерело» ВАТ АК «Київводоканал» Департамент соціального розвитку; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП «Житловий комплекс»; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе ТОВ «Вітава»; Київська обл., с. П.-Борщагівка.

24-26 березня 2010 року в Києві відбулась Міжнародна виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС УКРАЇНА». Це значна і авторитетна подія індустрії гостинності України, що надає унікальну можливість налагодити ефективні та взаємовигідні зв'язки між споживачами й постачальниками обладнання, технологій, товарів і послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу.

Головна мета виставкового проекту - сприяння розвитку готельного та ресторанного бізнесу і сприяти підвищенню професійного рівня наданих споживачам послуг. Під час проведення виставки було передбачено велику ділову програму, яка зачіпає актуальні питання сучасного готельно-ресторанного ринку України, презентує успішний досвід зарубіжних країн. У рамках виставки відбулися:

1) Міжнародна конференція «SPA in Ukraine'10». Співорганізатор – Українська СПА Асоціація.
2) IV Міжнародний Бізнес-форум «Малі готелі та апартаменти в Україні». Співорганізатор - Асоціація малих готелів та апартаментів України.

В даному  заході виступив з доповіддю заступник начальника центру – начальник відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт» Задирайко Юрій Валерійович.

3) V Міжнародна конференція «MICE Ukraine: діловий туризм - Україна». Співорганізатор - Асоціація ділового туризму України.

В даному  заході виступив з доповіддю заступник начальника центру – начальник відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт» Задирайко Юрій Валерійович.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:10
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua