Головна

АвторизаціяМайбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки PDF Друк e-mail

iso2Майбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки і отримав підтримку з боку національних членів ISO і організацій-учасників, які підтвердили, що дана версія досить сильна для того, щоб був затверджений остаточний проект стандарту (FDIS). Це останній етап розробки стандарту ISO до його публікації в якості повноправного міжнародного стандарту ISO.

У середині лютого органи-члени ISO (NSB) проголосували за просування проекту міжнародного стандарту (DIS) і присвоєння йому статусу FDIS. Разом з цим, щоб провести оцінку проекту з боку 42 міжнародних організацій, що беруть участь в Робочій групі з соціальної відповідальності (ISO/WG SR), керівництво, перш ніж офіційно приступити до FDIS, вивчило думки і зауваження, що надійшли від цих організацій.

Після позитивного голосування лідери ISO/WG SR прийшли до висновку, що існує необхідність підтримки реєстрації в якості поточного документа - ISO / FDIS 26000.

В даний час ISO/WG SR необхідно зосередитися на розгляді 2650 зауважень, отриманих в ході голосування від членів ISO і підтримці зв'язку з іншими організаціями з метою підвищення рівня консенсусу і досягнення ще більш високої якості цього документа.

Для вирішення цього завдання будуть розглядатись всі отримані зауваження і готуватись пропозиції за ключовими темами, визначеними для обговорення серед ISO/WG SR експертів на наступному засіданні, яке відбудеться в Копенгагені (Данія) у травні 2010 року. Після цього документ буде доопрацьовано на основі угод, досягнутих в Копенгагені і розповсюджено як FDIS за два місяці до голосування і, в разі позитивного голосування по FDIS, ISO 26000 може бути опублікований як міжнародний стандарт до кінця цього року.

Оголошуючи своє рішення і плани на майбутнє для членів ISO/WG SR, його керівництво заявило: "Ми хочемо скористатися цією можливістю, щоб подякувати всім вам за цінні зауваження, а також ще раз підкреслити, що ми сподіваємося, що всім отриманим зауваженням буде забезпечено справедливий і рівноправний режим у Копенгагені з метою подальшого зміцнення консенсусу».

ISO 26000 буде здійснювати узгодження рекомендацій на глобальному рівні на основі міжнародного консенсусу серед експертів-представників основних зацікавлених груп і, таким чином, буде сприяти реалізації соціальної відповідальності в усьому світі.

Джерело: http://www.iso.org.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 16:39
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua