Головна

АвторизаціяISO - надійний партнер для розвитку фінансуючих організацій PDF Друк e-mail

iso15ISO опублікувала нову брошуру, яка демонструє аспекти ефективності ISO, як надійного партнера для фінансуючих організацій, при створенні та реалізації технічної допомоги та підготовки кадрів для країн, що розвиваються.
У брошурі наголошується, що фінансучі організації часто стикаються з питанням: як забезпечити, щоб допомога, яку вони надають, привела до позитивних і довготривалих змін?
До конкретних прикладів, які пропонує брошура відноситься успішний досвід ISO із затвердження типових критеріїв для фінансуючих організацій, таких як:

  • Чи буде програма, на яку виділяються кошти, реально сприятиме нарощуванню потенціалу, досягненню економічного зростання і скорочення масштабів убогості?
  • Чи є в програмі підтвердження того, що постачальник має хорошу репутацію і перевірені результати?
  • Чи припускає програма постійне удосконалення для підтримки її актуалізації з урахуванням сьогоднішніх проблем?
  • Призначена ця допомога одержувачу, який визначає свої потреби і допомагає сформувати програму?
  • Які показники приймаються для оцінки позитивного впливу програми?

 

У зв'язку з тим, що три чверті з 160 національних організацій зі стандартизації (NSB), що складають мережу ISO, з країн, що розвиваються, ISO глибоко розуміє потреби цієї групи країн. Усе більше визнання серед політиків у країнах, що розвиваються отримує розвиток міжнародної торгівлі, що сприяє економічному зростанню та скорочення масштабів убогості. Це відбувається на основі прийняття та застосування міжнародних стандартів у всіх сферах економічної діяльності.
ISO здійснює програми технічної допомоги, спрямовані на її членів з країн, що розвиваються, з початку 1980-х рр. Вона провела понад 250 заходів у період  2005-2009рр. Близько 6 млн. швейцарських франків були витрачені безпосередньо на здійснення цієї діяльності, за винятком оперативних витрат за рахунок коштів Центрального секретаріату ISO та його підрозділу розвитку і професійної підготовки (DEVT), яке розробляє і виконує їх. Обсяг технічної допомоги збільшився майже в чотири рази в період між 2005 і 2009 рр. до більш ніж 2,2 млн. швейцарських франків в 2009 році.
Програма технічної допомоги ISO керується Планом дії ISO для країн, що розвиваються, 2005-2010рр. З огляду на консультації країн, що розвиваються-членів ISO, в даний час відбувається формування плану дій 2011-2015 рр..
Брошура «ISO - надійний партнер для розвитку фінансуючих організацій», видається англійською та французькою мовами. Брошуру можна завантажити у вигляді PDF файлу безкоштовно з сайту ISO.

 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 16:40
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua