Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяРегіональний етап конкурсу " 100 кращих товарів України": представляємо учасників! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 травня 2014, 11:20

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) — «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ» 2014 РОКУ У МІСТІ КИЄВІ 

161_2014

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» - престижне визнання досконалості підприємств, що прагнуть підвищити конкурентоспроможність власної продукції як на вітчизняному, так і на міжнародному споживчих ринках.

Історія Конкурсу, який за роки свого існування все більше набуває популярності серед представників малого та середнього бізнесу, бере початок з 2003 року.

Не дивлячись на складний та відповідальний для нашої держави період, не зменшується зацікавленість у Конкурсі вітчизняних виробників, державних інститутів та підприємств, що надають послуги. На сьогоднішній день, за відсутності фінансової державної підтримки малого та середнього бізнесу, підприємства все ж таки продовжують працювати над виробництвом нових видів продукції та прагнуть заявити про себе та свої розробки.

У 2014 році столичні підприємства активно відгукнулися на заклик щодо участі у Конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України».

Бажання взяти участь у Конкурсі виявило Київське підприємство ТОВ «Навігатор», лідер у виробництві комп'ютерної техніки в Україні, та представило свою продукцію у сфері інформаційних технологій. Уперше на Конкурс «100 кращих товарів України» заявлений планшетний персональний комп’ютер ImPAD вітчизняного виробництва. 

Гідно заявив про себе провідний вітчизняний розробник інформаційно-аналітичних систем, програмного забезпечення та веб-рішень ТОВ «Айкюжн» та представив комп’ютерну  програму «Автоматизована система статистики».

Не зупиняється розвиток будівництва у державі. Як завжди активну участь у Конкурсі «100 кращих товарів України» приймають виробники будівельної продукції. Так, ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» представило на участь у Конкурсі гіпсокартонні плити, ТОВ «Золотий Мандарин Квадра» - вироби  бетонні тротуарні неармовані.

Продовжує свій розвиток виробництво засобів для прання. З новим видом  безфосфатних порошків у  Конкурсі 2014 року представлено ТОВ «ДеЛаМарк».

Останнім часом у всьому світі відзначається неухильне зростання хвороб людини. На жаль, в Україні також спостерігається ця тенденція. Але, сучасні підприємства, зокрема підприємства Києва, за практично повної відсутності державної підтримки, активно працюють у галузі охорони здоров’я. Так, ТОВ «Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес», що спеціалізується у сфері протезування та реабілітації жінок, які перенесли мастектомію, представив на Конкурс компресійний рукав при лімфодемі для профілактики набряку верхніх кінцівок різного походження.

Приємно здивувало ПрАТ «Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку», який представив на участь у Конкурсі фарбу трафаретного друку, що є новинкою для України.

ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова в складних умовах сьогодення веде пошук нових напрямків, в яких зможе ефективно використовувати свої можливості, та представило на Конкурс приймач радіомовний. ПАТ «ЕЛМІЗ» заявило на Конкурс свої нові розробки - сигналізатор метану та світильник рудниковий головний особливовибухобезпечний, призначені для роботи в гірських шахтах.

У цьому році, як і щороку, широко представлені новинки продовольчих товарів. Спостерігається сталість деяких підприємств, які неодноразово представляють свою продукцію на Конкурсі. Це, зокрема, ТОВ «Три Ведмеді», ТОВ «Фірма «Фавор», ТОВ «Шинкар», ПАТ «Макаронна фабрика» тощо.

У Конкурсі на регіональному рівні цього року широко представлені послуги у побутовій та виробничих сферах. Зокрема, послуга монтажу систем охоронної сигналізації (ПП «КОМСЕРВІС»), послуги щодо перевезення в броньованих автомобілях (ПП «КОМСЕРВІС-БЕЗПЕКА»), послуги лікувальних закладів (Медичний центр «Лаян Віннер»), послуги перукарські – мережа перукарень народного формату, якісна стрижка за доступною ціною (ТОВ «Просто Перукарня»).

Як бачимо, місто Київ гідно представлено у 2014 році на Конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України».

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ТА НАТХНЕННЯ У СВОЇЙ ПРАЦІ ВСІМ ПІДПРИЄМСТВАМ – УЧАСНИКАМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) — «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ» 2014 РОКУ!


 

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images