Головна

АвторизаціяДержспоживстандарт України планує підготувати пакет законопроектів PDF Друк e-mail

До кінця травня 2010 року міжвідомча Робоча група Держспоживстандарту України (Робоча група) планує  підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пакет взаємопов’язаних законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час першого засідання Робочої групи. До складу Робочої групи, очолюваної  Головою Комітету, увійшли фахівці системи Держспоживстандарту, представники центральних органів виконавчої влади, НАН України, асоціацій виробників та споживачів, профспілкових організацій, європейські експерти.

На думку Олега Поволоцького, діяльність у сфері реформування системи технічного регулювання, безпеки продукції і сертифікації повинна стати сигналом для українського виробника і дати йому необхідний час на підготовку до роботи у нових законодавчих рамках. «Запропоновані Держспоживстандартом законопроекти носять реформаторський характер, тому необхідно зважено підходити до їх реалізації», – відзначив керівник Держспоживстандарту.

Робота над новими законопроектами відбуватиметься у рамках Порядку денного асоціації Україна-ЄС, підготовки до укладення Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС в частині адаптації національного законодавства у сфері технічного регулювання та захисту прав споживачів до законодавства Європейського Союзу.

За словами Олега Поволоцького, Держспоживстандарт буде добиватися швидкого прийняття цього важливого пакету документів Верховною Радою України, щоб допомогти українському бізнесу вийти на конкурентоспроможний рівень на світовому ринку.

«Цим кроком ми не тільки забезпечимо виконання зобов´язань України перед СОТ і ЄС, але й підтримаємо вітчизняну промисловість, збільшимо її конкурентноздатність, спростимо шлях доступу до світового ринку, – зазначив Олег Поволоцький. – Це також зробить українську продукцію популярною на внутрішньому ринку, що, в свою чергу, матиме важливе соціальне значення, допоможе створити нові робочі місця, збільшить відрахування до соціальних фондів».

Довідка. Як повідомлялось, 12 квітня 2010 року Держспоживстандарт України створив міжвідомчу Робочу групу (Робоча група) для розроблення таких законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України».

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:08
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua