Головна

АвторизаціяВідбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів PDF Друк e-mail

7 травня 2010 року в центральному апараті Держспоживстандарту України відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію. Захід відбувся під головуванням Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького.

На засіданні були обговорені основні положення й принципи законопроектів та особливості наближення українського законодавства щодо технічного регулювання та споживчої політики до європейського. Учасники засідання обговорили вимоги до безпечності продукції, відмінності між ринковим і доринковим наглядом та основні відмінності між відповідальністю постачальника і продавця за дефектну продукцію.

Впродовж травня цього року заплановано провести ще два засідання робочих підгруп з розроблення зазначених законопроектів та засідання групи.

Як повідомлялось раніше, до кінця травня 2010 року робоча група має підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пакет законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України».

Довідково. Міжвідомча робоча група з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію була створена 12 квітня 2010 року. До її складу входять представники Міністерства економіки України, Міністерства юстиції України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства промислової політики України, міжнародні експерти проекту TACIS „Технічна допомога українській інфраструктурі якості”, представники міжнародних організацій та Держспоживстандарту. Керівник робочої групи – Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький.

Прес-служба Держспоживстандарту України

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:08
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua