Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяЗ'явиться нова форма свідоцтва про держреєстрацію продукції за технічними регламентами МС PDF Друк e-mail
Середа, 03 грудня 2014, 13:33

402_2014Євразійська економічна комісія опублікувала проекти рішень, що стосуються державної реєстрації продукції, що потрапляє під дію технічних регламентів Митного союзу (тепер технічних регламентів Євразійського економічного союзу, скорочено ТР ЄАЕС):

«Про затвердження єдиної форми свідоцтва про державну реєстрацію продукції відповідно до вимог технічних регламентів Євразійського економічного союзу та Правил оформлення свідоцтва про державну реєстрацію продукції відповідно до вимог технічних регламентів Євразійського економічного союзу»;

«Про затвердження Порядку формування та ведення єдиного реєстру свідоцтв про державну реєстрацію продукції відповідно до вимог технічних регламентів Євразійського економічного союзу».

Які відмінності має нова форма свідоцтва?

1. У новій формі свідоцтва про держреєстрацію продукції, що є об'єктом технічного регулювання ТР ЄАЕС, на відміну від чинної нині, назва «Митний союз Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації» використовується: «Євразійський економічний союз». Натомість логотипу «ЄврАзЕС» введено єдиний знак обігу продукції - «ЄАС».

2. У новій формі відсутні рядки із зазначенням керівника уповноваженого органу на видачу свідоцтва та найменування адміністративно-територіального утворення.

3. У новій формі окремими позиціями виділені поля «Виробник» і «Заявник». У колишньої форми ці дані повинні були вказуватися в полі «Продукція».

4. З'явилося нове поле «Додаткова інформація», яке включає відомості про внесення свідоцтва до Єдиного реєстру.

5. Для нової форми свідоцтва передбачено присвоєння типографического номера бланка, що проставляється при його виготовленні (серія та порядковий номер).

Крім того, для свідоцтв про держреєстрацію продукції за нормами ТР ЄАЕС уточнено вимоги до бланків, які повинні мати не менше 4 ступенів захисту:

гільйошні рамки позитивного відображення;

мікротекст, розміщений по периметру гільйошні рамки;

напівпрозорий голографічний захисний елемент;

типографський номер.

Чи потрібно переоформлювати старі свідоцтва за новою формою?

Ні. Свідоцтва про держреєстрацію, оформлені за вимогами рішення Комісії МС № 299, які отримані до набрання чинності нового рішення, продовжують действовать.Свідетельство про держреєстрацію є безстроковим документом, тобто не має закінчення терміну дії.

Вимоги до ведення реєстру свідоцтв про держреєстрацію

Реєстр буде включати в себе відомості, що містяться в свідченнях про держреєстрацію, а також інформацію про призупинення, поновлення або припинення їх дії.

Відомості про свідоцтво повинні будуть відображатися в реєстрі не пізніше п'яти робочих днів з моменту його видачі. Це ж стосується внесення змін до документів.

У реєстрі також буде відображатися інформація за свідченнями про держреєстрацію продукції на відповідність технічним регламентам старого зразка.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images