Головна

АвторизаціяСергій Тігіпко: Комплексний підхід прискорить процеси євроінтеграції України PDF Друк e-mail

Урядовий портал.  Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

n16Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної політики було ухвалено низку важливих рішень, спрямованих на розв’язання першочергових завдань щодо інтеграції України до ЄС. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, коментуючи затверджені Комітетом законопроекти та нормативні акти.

На засіданні Урядового комітету, зокрема, було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність», проекти розпоряджень Уряду «Про затвердження плану невідкладних заходів щодо реформування системи технічного регулювання» і «Про затвердження плану першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю».

 

Також на засіданні Комітету було ухвалено «План першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2010 рік».

«Уряд уперше пропонує комплексний підхід до вирішення питань, пов’язаних з наближенням України до Європейської спільноти. Лише плановий, системний підхід здатний дати максимальний ефект і прискорити процеси євроінтеграції нашої країни», - переконаний Сергій Тігіпко.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:07
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua