Головна

АвторизаціяПрем'єр-міністр України Микола Азаров доручив протягом двох місяців провести обстеження усіх джерел питної води PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив голові Держспоживстандарту, Головному державному санітарному лікарю, Мінжитлокомунгоспу, Держводгоспу та місцевим адміністраціям протягом двох місяців провести перевірку якості питної води в усіх джерелах, якими користуються громадяни. Відповідне доручення дав, відкриваючи засідання Уряду, Микола Азаров у зв’язку з трагічними випадками смерті дітей, які пов’язують з отруєнням колодязною водою. Глава Уряду зазначив, що сьогодні буде утворено урядову комісію для розслідування ситуації, яка склалася.

«Необхідно обстежити кожне джерело питної води, яким користуються люди. Негайно взяти під карантин небезпечні, створити паспорти на безпечні, звести їх у каталог і поставити на постійний моніторинг», - наголосив Микола Азаров та додав, що у населених пунктах, де буде виявлено небезпечні джерела питної води, має бути організоване постачання громадянам якісної води.

Прем’єр-міністр також наголосив на необхідності подання пропозицій щодо безперебійного забезпечення населення якісною питною водою та щодо створення системи постійного контролю за її якістю. Координатором виконання поставлених завдань Микола Азаров призначив Віце-прем’єр-міністра Віктора Тихонова, який має щотижня доповідати про стан справ особисто Прем’єр-міністру.

«Влада повинна грамотно і негайно діяти. Йдеться про життя людей, тому я вимагаю, щоб негайно людям в кожному регіоні було повідомлено, куди вони можуть передавати проби води, якою користуються, щоб допомога була щоденною і предметною. Хочу, щоб всі добре засвоїли – іншого подібного випадку зволікання з діями у нас не буде», - наголосив Глава Уряду.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:07
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua