Головна Перевірка ТУ/змін до ТУ

АвторизаціяПравила та вимоги до перевірки ТУ та змін до них PDF Друк e-mail

Правила та вимоги до перевірки ТУ та змін до них визначаються в СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2024 "Головний фонд технічних умов України та база даних "Технічні умови України". Загальні вимоги" .

Перевірка ТУ та змін до ТУ проводиться на відповідність вимогам законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів на конкретні види продукції.

У зв’язку з набуттям чинності з 16.07.2019 року Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон) повідомляємо про необхідність розробки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ державною мовою.

Технічні умови та зміни до них вносяться до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою, за виключенням випадків передбачених Законом.

Зміни до ТУ, викладених іншими мовами, також вносяться до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою або двома мовами (державною та іншою):

 • черговою зміною ТУ викладають у новій редакції державною мовою або двома мовами (державною та іншою);
 • наступні зміни  викладають державною мовою або двома мовами (державною та іншою) у звичайному порядку.

На перевірку подаються ТУ на всі види продукції.

Правила внесення (вилучення) ТУ до Головного фонду ТУ України та бази данних "ТУ України" за  СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2024 "Головний фонд технічних умов України та база даних "Технічні умови України". Загальні вимоги" (ЗАВАНТАЖИТИ).

На перевірку ТУ подаються наступні документи:

 1. ТУ  - 2 прим. (оригінал та дублікат);
 2. Копія  витягу з реєстру платників податку на додану вартість або документ, який засвідчує, що підприємство не є платником податку - 1 прим;
 3. Копія висновку санітарно-епідеміологічної експертизи про погодження ТУ (згідно з законодавством України) - 1 прим.;
 4. Копії інших документів про погодження, в тому числі органами державного нагляду, якщо це погодження встановлено чинними технічними регламентами та законодавством (якщо нема погоджувальних підписів у ТУ, завірених печаткою органу чи установи) - 1 прим.;
 5. Каталожна карта продукції (ЗАВАНТАЖИТИ);
 6. Бланк листа на перевірку ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ).
На перевірку зміни до ТУ подаються наступні документи:
 1. Зміна до ТУ  - 2 прим. (оригінал та дублікат);
 2. Копія витягу з реєстру платників податку на додану вартість або документ, який засвідчує, що підприємство не є платником податку - 1 прим;
 3. Копія висновку санітарно-епідеміологічної експертизи про погодження ТУ (згідно з законодавством України) - 1 прим.;
 4. Копії інших документів про погодження, в тому числі органами державного нагляду, якщо це погодження встановлено чинними технічними регламентами та законодавством (якщо нема погоджувальних підписів у ТУ, завірених печаткою органу чи установи) - 1 прим.;
 5. Каталожна карта продукції (ЗАВАНТАЖИТИ) (у разі зміни реквізитів каталожної карти продукції);
 6. Бланк листа на перевірку зміни до ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ).

znakВідповідність ТУ вимогам чинного законодавства України, технічних регламентів та нормативних документів засвідчується штампом "ПЕРЕВІРЕНО" та відміткою про облікування.

У разі позитивних результатів перевірки ТУ вносяться до бази даних «Технічні умови України».

На титульній сторінці ТУ (змін до ТУ) наноситься спеціальний знак, який засвідчує, що ТУ (зміни до ТУ) перевірені на відповідність законам України, іншим нормативно-правовим актам та нормативним документам та внесені до бази даних "Технічні умови України", що є доказовою базою щодо гарантій якості та безпечності продукції, яка за ними виготовляється.

ТУ, внесені до бази даних  "Технічні умови України", повинні переглядатися не рідше 1 разу на 5 років.

В разі прийняття нормативно-правових актів, стандартів та інших НД, якими регламентовані інші вимоги ніж ті, що встановлені в ТУ,  до ТУ вносяться відповідні зміни.

З питань перевірки технічних умов (ТУ) та змін до них просимо звертатися:

Науково-технічний відділ з стандартизації ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

адреса: 03115, м.Київ, вул. Гетьмана Кирила Розумовського (вул. Краснова, 7/1), к. 109,

тел. +38 044 450-38-79, +38 044 452-27-91.

СУПУТНІ ПОСЛУГИ:

ВИЗНАЧЕННЯ КОДУ ДКПП

Пропонуємо інформаційно-консультативні послуги визначення коду ДКПП продукції (послуги), на яку розроблені ТУ, за класифікатором ДК 016:2010 "Державний класифікатор  продукції та послуг"

Згідно із законодавством, будь-яка продукція (послуга), яка виробляється або ввозиться на територію України, повинна мати код ДКПП. Даний класифікаційний код встановлюється згідно ДК 016:2010 «Державний класифікатор продукції та послуг». Об'єктом класифікації є всі товари і послуги, які були створені чи отримані в результаті всіх видів економічної діяльності.

Для замовлення послуги відправте заявку із зазначенням основних характеристик продукції (послуги) (бланк замовлення ЗАВАНТАЖИТИ)

на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел./факс:+38 044 452-67-35.

Вартість послуги - 1566,00 (з ПДВ)

 

ПЕРЕВІРКА ТА ФОРМУВАННЯ ПЕРЕЛІКІВ НД, на які є посилання в ТУ 

Технічні умови обовязково містять Перелік нормативних документів (НД), на які є посилання в даних ТУ.

Пропонуємо на Ваш запит:

Для замовлення послуги відправте заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел./факс:+38 044 452-67-35.

Вартість послуги - договірна залежно від обсягу інформації.

 

НАДАННЯ КОПІЇ ТУ НА ЗАПИТ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАСНИКА ТУ

Організація за необхідності може на офіційний запит одержати завірену копію примірника ТУ, власником яких вона є, що зберігаються в Головному фонді технічних умов України.

Для замовлення послуги відправте лист (бланк листа щодо надання завіреної копії ТУ (змн до ТУ) (ЗАВАНТАЖИТИ) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел./факс:+38 044 423-49-60.

Вартість послуги - 3198,00 (з ПДВ) ( Обсяг документу - близько 20 стор.)

 

 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua