Головна

АвторизаціяДержспоживстандарт України розпочав перевірку наявності сертифікатів відповідності у дитячих таборах перед початком літнього сезону PDF Друк e-mail

Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький підписав наказ про проведення заходів для забезпечення належних умов дозвілля, оздоровлення та відпочинку дітей, стимулювання та підтримки діяльності дитячих закладів. Документ підписано на виконання відповідного доручення Кабінету Міністрів України.

Згідно з документом, фахівці територіальних управлінь у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту України ініціюватимуть свою участь у роботі тендерних комісій з визначення постачальників продуктів харчування для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, спільно з працівниками органів місцевої влади та інших контролюючих органів організують наради та навчальні семінари з керівниками закладів. Також разом із представниками органів сертифікації вони проводитимуть роботи із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та харчування, які надають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

«Сертифікація цих послуг у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення є доказом відповідного рівня обслуговування дітей, надання їм належних умов для тимчасового проживання, безпечності харчування дітей та охорони їхнього здоров’я, – зазначає перший заступник Голови Держспоживстандарту України Владислава Хижняк. – Незалежно від величини дитячого закладу та кількості відпочиваючих, надання послуг із вчасного харчування, проживання, організації дозвілля для дітей повинно бути належним».

Як зазначалося раніше, у 2009 році працівники Держспоживстандарту України проінспектували 941 дитячий заклад щодо дотримання вимог нормативних документів. У 683 (72,5 %) з них було виявлено 3464 порушення.

За порушення вимог чинного законодавства в оздоровчих дитячих закладах до адміністративної відповідальності притягнено 881 особу, накладено адміністративні штрафи на суму 120 тис. грн. До 424 осіб застосовано адміністративно-господарські санкції на суму 229 тис. грн.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:05
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua