Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВ Україні заборонять пальмову олію у виробництві харчових продуктів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 лютого 2016, 10:13

019_2016У парламенті зареєстрований законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів».  Його метою є пряма заборона використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока та молочних продуктів та встановлення адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення.

Проектом закону пропонується встановити пряму заборону використання пальмової олії у  виробництві харчових продуктів, молока і молочних продуктів. Такі зміни заплановані до Закону про безпеку і якість харчових продуктів і Закон про молоко та молочні продукти.

Також пропонується штрафувати за виробництво і реалізацію харчових продуктів з вмістом пальмової олії. Для цього будуть внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачається встановити адміністративну відповідальність за виробництво, випуск на ринок, реалізацію харчових продуктів з вмістом пальмової олії.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів» (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua