Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНабув чинності Технічний регламент енергетичного маркування посудомийних машин PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 лютого 2016, 09:22

023_20167 лютого 2016 року Постанова Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 р. № 514, якою затверджено Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин, набула чинності. З цього часу у пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо подання споживачам інформації про рівень ефективності споживання енергії та інших ресурсів побутовими посудомийними машинами.

Встановлено, що постачальник разом з побутовою посудомийною машиною надає енергетичну етикетку, друковану та мікрофішу, а також технічну енергетичну документацію, яка повинна бути достатньою для проведення оцінки достовірності інформації, зазначеної на етикетці, вимогам зазначеного технічного регламенту.

У пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку, яка прикріплюється на лицьовому боці або зверху побутової посудомийної машини.

Інформація, яка зазначається на етикетці, подається за результатами вимірювань, проведених відповідно до національних стандартів, що відповідають європейським гармонізованим стандартам.

Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин прийнятий в рамках імплементації європейських норм енергетичного маркування.

Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images