Головна

АвторизаціяСтандарти ISO, які повинні поліпшити якість морських видів палива PDF Друк e-mail
iso44Нове видання двох стандартів ISO на морське паливо були розроблені для задоволення вищих міжнародних вимог до якості повітря, безпеки судноплавства, характеристикам двигуна і здоров'я екіпажу.

Четверте видання стандарту ISO 8217:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F). Технічні характеристики морських видів палива» було обумовлено проханням партнера ISO - Міжнародної морської організації (IMO) - підготовки до введення переглянутого Додатку VI Міжнародної конвенції із запобігання забрудненню з суден (MARPOL).
ISO 8217:2010 видається 15 червня разом з новою редакцією додаткового стандарту ISO 8216-1:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F) класифікація. Частина 1: Категорії морських видів палива».

Роботи ISO в цій галузі призвели до поліпшення якості морських видів палива та підвищення довіри і транспарентності між покупцями і постачальниками на світовому ринку морських видів палива, яке, у свою чергу, є вагомим фактором у галузі морських перевезень і глобальних ланцюжків постачань.

Нова редакція ISO 8217 та ISO 8216 буде сприяти підвищенню міжнародного узгодження морських категорії палива і підніме планку якості. Вони стискають існуючі обмеження і додають нові параметри, щоб відповідати розвитку технології в цьому секторі і підвищенню очікувань зацікавлених сторін.

Стандарти були розроблені робочою групою WG 6, Класифікації і специфікації морських видів палива, підкомітетом SC 4, Класифікації та специфікація, з технічного комітету ISO/TC 28,  Нафтопродукти та мастильні матеріали.

WG 6 складається з 47 експертних членів з 14 країн, що охоплюють весь спектр інтересів зацікавлених сторін у морській галузі: виробників морського палива, великих нафтових компаній, морських виробників двигунів, судновласників, суднобудівників, морських покупці палива, морських постачальників палива і дистриб'юторів, класифікаційних товариств, техніческіхе університетів, науково-дослідницьких і розвиваючих інженерних центрів, служб раціонального використання енергії, морських інженерів і морських служб тестування мазуту.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 16:49
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua