Головна

АвторизаціяГолова Держспоживстандарту зустрівся з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні PDF Друк e-mail

7 липня 2010 року відбулась зустріч Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні (далі - АТПУ).

 

Участь у зустрічі взяли понад 50 представників підприємств і компаній АТПУ, керівники торгово-економічних місій посольств іноземних держав в Україні.

 

Голова Держспоживстандарту поінформував учасників зустрічі про результати діяльності Комітету за перше півріччя 2010 року, стан і перспективи реформування системи технічного регулювання, включаючи законодавчі ініціативи, відповідно до зобов’язань України у рамках членства в СОТ, а також зупинився на окремих питаннях споживчої політики.

Олег Поволоцький наголосив, що стратегічними цілями Комітету є сприяння підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та забезпечення високого рівня захисту українських споживачів. Він підкреслив важливість реалізації першочергових заходів реформування системи технічного регулювання у відповідності до прийнятих Президентом і Урядом України рішень щодо економічних реформ.

Головний державний інспектор України також звернув увагу на важливість активізації участі бізнесових структур у процесах стандартизації, відзначивши переваги такої співпраці згідно зі світовою практикою.

Наприкінці зустрічі відбувся безпосередній діалог учасників з Головою Держспоживстандарту у форматі «запитання-відповідь», який засвідчив високий інтерес, що приділяється АТПУ питанням технічного регулювання та споживчої політики в Україні.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:02
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua