Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяЗатверджено Порядок оцінювання діяльності органів із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 лютого 2017, 09:05

20_17На сьогодняшній день призначати органи із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання уповноважено Мінінфраструктури України.

Наказам Мінінфраструктури України від 05.01.2017 р.  № 1 затверджено Порядок оцінювання діяльності органів із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Відповідно до Порядку оцінювання діяльності призначеного органу з сертифікації для індивідуального затвердження транспортних засобів, нових і вживаних, партій частин і устаткування проводиться на підставі:

  • подання призначеним органом письмової заяви про проведення оцінювання його діяльності за його бажанням;
  • вмотивована письмова скарга на дії призначеного органу, подана фізичною особою або суб’єктом господарювання, які звернулися до призначеного органу щодо виконання робіт із сертифікації колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, або на бездіяльність призначеного органу;
  • подання державними органами, народними депутатами України, громадськими об’єднаннями, іншими юридичними та фізичними особами вмотивованого звернення на підставі виявленої інформації про можливі факти, які є підставою для прийняття рішення про анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання відповідно до Порядку призначення.

Оцінювання діяльності проводить Комісія Мінінфраструктури України протягом не більше 60 робочих днів з дати отримання скарги, звернення або заяви.

Рішення Комісії за результатами оцінювання оформляється протоколом, який підписується всіма її членами.

Відповідно до протоколу Комісія приймає рішення щодо анулювання (або відсутності підстав для анулювання) призначення органу з сертифікації.

Мінінфраструктури України протягом 5 днів видає відповідний наказ про прийняте рішення, а також публікує цю інформацію на своєму офіційному сайті.

Наказ Мінінфраструктури України від 05.01.2017 р.  № 1 «Про затвердження Порядку оцінювання діяльності органів із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання»

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images