Головна
УкраїнськаРусский

Авторизація«Споживчі права в цифрову епоху» - девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році PDF Друк e-mail
Середа, 15 березня 2017, 09:27

«Споживчі права в цифрову епоху» -

девіз Всесвітнього дня споживачів у 2017 році

35_17

Всесвітній день захисту прав споживачів щорічно відзначається 15 березня в усіх країнах світу, і кожен рік присвячений одній з найактуальніших тем споживчих відносин.

У 2017 році Міжнародна федерація споживчих організацій (Consumers International) закликала зосередитися на правах споживачів в сегменті електронної комерції і запропонувала в якості девізу слоган - «Consumer Riqhts in the Diqital Aqe» ( «Споживчі права в цифрову епоху»).

В даний час індустрія «електронної комерції» з організації продажу споживчих товарів та надання різних платних послуг в інформаційно-телекомунікаційній мережі Інтернет розвивається дуже динамічно і набирає все більших обертів. Онлайн-ринок відкриває перед споживачами більше можливостей, даючи доступ до ще більш широкому асортименту товарів і послуг, ніж будь-коли раніше. Активність користувачів набирає зростання в зв'язку з загальнодоступністю, зручністю, швидкістю задоволення своїх потреб.

У міру глобалізації даного сегмента споживчого ринку і залучення в нього все більшого числа активних користувачів Інтернетом, стали помітніше виявлятися неврегульовані законодавством відносини, що дозволяє недобросовісним учасникам ринку використовувати дану обставину з метою отримання максимальної вигоди на шкоду економічним інтересам і законним правам не тільки самих споживачів, але і добросовісних представників бізнес - спільноти.

У зв'язку з цим одна з головних проблем, на яку вказала межународних організація із захисту прав споживачів (CI) - це зміцнення довіри споживачів до онлайн - ритейлу.

Тема Всесвітнього дня захисту прав споживачів має на меті звернути увагу громадськості на утворювати проблему неврегульованих законодавством відносин онлайн-рітейлу в найближчому майбутньому.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images