Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНові стандарти ASTM на паливо PDF Друк e-mail
Середа, 22 березня 2017, 10:00

43_17Нещодавно американська міжнародна організація ASTM International розробила два нових стандарти на пальне. Це стандарти ASTM D8076 на паливо з октановим числом 100 та ASTM D8071 на нову технологію аналізу проб бензину.

Автомобілі з високоефективними двигунами все більш активно виводяться на світовий ринок. Для прискорення і спрощення впровадження інновацій був розроблений новаторський стандарт  ASTM D8076 "Специфікація палива з октановим числом 100 для автомобільних двигунів з іскровим запалюванням".

Цей новий документ є результатом багаторічних зусиль виробників двигунів і інших автомобільних компонентів, спрямованих на створення загальноприйнятих специфікацій для високооктанового палива, яке може витримувати більш високу компресію перед запалюванням, таким чином, виділяючи більше енергії при інших рівних умовах. Перехід на таке паливо веде до скорочення його споживання і підвищення потужності авто. Публікація нового стандарту є важливим кроком на шляху до комерціалізації палива з октановим числом 100.

Інший стандарт - ASTM D8071 "Метод випробувань для визначення типів вуглеводневих груп, а також обраних вуглеводнів і оксигенатів в автомобільному паливі, запалюється від іскрового запалювання, при використанні газової хроматографії і спектроскопічних детекторів поглинання вакуумного ультрафіолету (GC-VUV)" описує процедуру налаштування всього необхідного для тестів обладнання та нову технологію аналізу проб бензину. Стандарт вперше описує використання нового детектора вакуумного ультрафіолету в газохроматографічному аналізі.

Цільовою аудиторією стандарту виступають нафтопереробні організації та підрядні лабораторії, а також компанії, які розробляють нові технології для нафтохімічної промисловості.

Документи розроблені технічним комітетом ASTM - D02 "Нафтопродукти, рідкі палива і мастильні матеріали".

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images