Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий міжнародний стандарт встановлює вимоги до теплоізоляційних матеріалів PDF Друк e-mail
Четвер, 23 березня 2017, 09:53

44_17Система облицювання стін зовнішньої ізоляційно-оздоблювальної системи складається з водостійкого бар'єру з рідиною, клею для кріплення теплоізоляційних плит до основи, жорстких теплоізоляційних плит, армуючої сітки зі скловолокна в основному шарі на лицьовій стороні теплоізоляційних плит і оздоблювального шару.

Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала новий міжнародний стандарт, який  викладає вимоги до зовнішніх ізоляційно-оздоблювальних систем, що використовуються в поєднанні з висушеним повітряним простором як облицювальні системи - ISO 17738-1:2017 «Теплоізоляційні матеріали. Зовнішні ізоляційно-оздоблювальні системи. Частина 1: Матеріали та системи». Також у документі вказуються вимоги до водостійких бар'єрних систем, які повинні використовуватися з зовнішніми ізоляційно-оздоблювальними системами.

Використання механічних кріпильних деталей не входить в обсяг даного стандарта, але він може застосовуватися  як доповнення або альтернатива, в разі якщо зовнішні ізоляційно-оздоблювальні системи не можуть бути закріплені до основи за допомогою клею.

Також  стандарт ISO 17738-1:2017  не описує повністю всі аспекти безпеки і охорони здоров'я, пов'язаних з його використанням. Той, хто користується цим документом, несе відповідальність за роботу з відповідними органами, за встановлення методів охорони здоров'я і техніки безпеки в поєднанні з будь-якими існуючими нормативними вимогами.
 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images