Головна

АвторизаціяISO / TS 29001 отримує все більш широке визнання на міжнародній нафтовій та газовій промисловості PDF Друк e-mail
iso48 Після представлення третього видання технічної специфікації  ISO/TS 29001 «Нафтова, нафтохімічна і газова промисловість. Галузеві системи менеджменту якості . Вимоги до продукції та організації постачань послуг для міжнародної нафтової та газової промисловості» вона отримала більш широке визнання у якості базового документа, що встановлює вимоги до якості управління в цих секторах.
ISO/TS 29001:2010 визначає системи менеджменту якості (СМЯ), вимоги до продукції та організації постачань послуг для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості. Третє видання оновило специфікацію, тепер вона включає текст ISO 9001:2008, загальний стандарт на системи управління якістю, без змін і в повному обсязі. Нафтова, нафтохімічна і газова промисловості одержали по конкретних секторах додаткові вимоги.
ISO/TS 29001:2010 є результатом співпраці Американського інституту нафти (API) та технічного комітету ISO / TC 67, Матеріали, обладнання та морські споруди для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості.
Вони розробили ISO/TS 29001, яка також видається в якості API Q1 і забезпечує єдиний документ системи менеджменту якості з метою задоволення потреб нафтової і газової промисловості у всьому світі, зокрема, основних нафтових, нафтохімічних і газових організацій, а також керуючих і регулюючих установ .
Серед потенційних кінцевих користувачів:
  • Організації, що займаються розвідкою, видобутком, трубопроводами і транспортуванням, переробкою нафти і природного газу;
  • Організації, що беруть участь у розробці, виготовленні, монтажі, обслуговуванні та ремонті устаткування, використовуваного в розвідці, видобутку, транспортування й переробки нафти і природного газу;
  • Організації, які надають технічні, експлуатаційні та допоміжні служби для різних секторів промисловості, зазначених вище.

 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 16:49
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua