Главная
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий стандарт ISO встановлює розміри одягу PDF Печать E-mail
16.05.2017 08:30

73_17Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 8559-1:2017 «Позначення розмірів одягу. Частина 1. Антропометричні визначення для вимірювання тіла». Стандарт ISO 8559-1:2017 містить опис антропометричних вимірювань, які можуть бути використані як основи для створення фізичних і цифрових антропометричних баз даних.

Перелік вимірювань, зазначених у цьому документі, покликаний служити керівництвом для практикуючих фахівців в області одягу, яким необхідно застосовувати свої знання для вибору сегментів ринку для населення і створювати профілі розмірів і форм для розробки всіх видів одягу і манекенів відповідного розміру.

У переліку міститься керівництво щодо проведення антропометричних вимірювань, а також інформація для груп з розробки одягу і виробників манекенів за принципами вимірювання, а також  анатомічних і антропометричних основах, що лежить в їх основі.

Також у документі описується використання піктограми (стандартизованої і модифікованої) на основі вибору найбільш розповсюджених розмірів тіла, які використовуються для позначення розміру одягу.

Стандарт ISO 8559-1:2017 призначений для використання в поєднанні з національними, регіональними або міжнародними правилами, або угодами для забезпечення гармонізації у визначенні груп населення і для забезпечення можливості порівняння антропометричних наборів даних.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images