Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяРозробляється новий стандарт ISO щодо управління парниковими газами PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 08:57

96_17Одною з головних причин зміни клімату є парникові гази (GHG), а тому вміння управляти ними має вирішальне значення  стосовно допомоги в адаптації до їхніх наслідків.  Над вирішенням питання  щодо обмеження  концентрації парникових газів в атмосфері Землі  працюють різні установи та організації на міжнародному, регіональному, національному та місцевому рівні. Не осторонь стоїть і Міжнародна організація з стандартизації (ISO), яка в цей час розробляє новий стандарт  -  ISO 14080  «Управління парниковими газами і відповідними заходами.  Основа та принципи для методологій дій щодо клімату».

Новий документ розробляється з метою допомоги урядові й промисловцям виробити достовірні, прозорі та узгоджені дії щодо зміни клімату та надання основи для створення методологій у цій сфері. У документі наводяться  приклади методології, які може бути використано  для спілкування з відповідними групами впливу для гармонізації спільних дій і заохочення розкриття інформації, пов’язаної з кліматом, охоплюючи відповідну фінансову інформацію.

Крім того, новий стандарт стане настановчим документом щодо створення ефективних пом’якшувальних і адаптаційних дій, щоб надати зацікавленим сторонам розширений доступ до фінансових та інших ресурсів, необхідних для боротьби зі зміною клімату.

Стандарт ISO 14080 буде корисним недержавним діячам, ініціативам, промисловим асоціаціям і програмам з проблем GHG  визначити  дії  у напрямку низьковуглецевого суспільства та узгодження  власних стратегій з урядом. Він допоможе організаціям прийняти зобов’язання щодо Паризької угоди і програми глобальних дій щодо клімату.

Публікацію стандарту очікують у 2018 році.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images