Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародний стандарт забезпечить безпеку на робочих місцях PDF Друк e-mail
Середа, 07 червня 2017, 09:13

97_17На початку наступного року має вийти новий міжнародний стандарт – ISO 45001 «Гігієна праці та системи управління безпекою. Вимоги й настанови  щодо використання». Це перший стандарт ISO для управління професійним здоров’ям та безпекою на робочих місцях.

Стандарт  встановлює вимоги щодо впровадження системи управління і структури, які допоможуть знизити  ризики заподіяння шкоди  й погіршення здоров’я працівників. Він призначений  для використання будь-якою організацією  незалежно від її розміру або характеру роботи й може бути інтегровано  в інші програми здоров’я та безпеки.

Зараз стандарт перебуває на стадії розроблення. Документ слідуватиме за стандартами  на інші управлінські системи, такими,  як ISO 14001 та ISO 9001, в ньому буде враховано положення  інших міжнародних стандартів цієї галузі, зокрема й OHSAS 18001, настанов, стандартів та конвенцій Міжнародної організації праці.

Розробники вважають, що стандарт ISO 45001 «Гігієна праці та системи управління безпекою. Вимоги й настанови  щодо використання»  допоможе організаціям у всьому світі  поліпшити здоров’я й безпеку  виробництва, створюючи безпечне  робоче  середовище,  де запобігають травмам і зберігають життя.

Публікація стандарту запланована на лютий 2018 року.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images