Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяОпублікований міжнародний стандарт на послуги з управлінського консультування PDF Друк e-mail
Середа, 14 червня 2017, 08:54

100_17Сьогодні  все більше організацій звертаються за допомогою до управлінських консультантів, і в цьому немає нічого дивного, оскільки останні пропонують великі знання і багатий досвід в самих різних секторах і питаннях. Будь то просування продукту на ринок, навчання персоналу або консультування з питань реструктуризації організації - консультанти пропонують широкий спектр послуг та кваліфіковану підтримку. В останні роки попит на їхні послуги різко зріс на тлі прагнення підприємств і державних організацій поліпшити свою роботу і технологічні процеси.

Фахівці в області управлінського консультування вирішують найрізноманітніші завдання: від поліпшення технологічних процесів до підвищення прибутку. Компетенція таких фахівців має величезне значення для тієї чи іншої організації. Новий стандарт ІSО20700 "Збірник керівних вказівок в частині консультаційних послуг з питань управління", який стосується даної професії, покликаний допомогти консультантам і бізнесменам знайти спільну мову.

Розробка документу грунтувалася на результатах численних досліджень і досвіді широкого спектра консультантів з питань управління з усього світу. Документ створювався для підвищення прозорості та ефективності послуг як для клієнтів, так і для самих консультантів. Як підсумок  - стандарт об'єднав найкращі галузеві практики, які допоможуть підвищити ефективність управлінського консалтингу, допомагаючи компаніям досягати зростання бізнесу і, таким чином, вносячи вагомий внесок у поліпшення ситуації в економіці.
 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images