Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий стандарт ІSО забезпечить стабільність вашого бізнесу PDF Друк e-mail
Середа, 14 червня 2017, 08:58

99_17Стабільність - це важлива характеристика будь-якого бізнесу, власники якого прагнуть до  процвітання в постійно мінливому світі. Щойно опублікований новий стандарт ISO 22316 "Безпека і стабільність. Організаційна стабільність - принципи і атрибути"  допоможе організаціям швидше і з меншими зусиллями досягати цілей в галузі забезпечення стабільності  бізнесу в майбутньому.

Зміна клімату, економічні кризи і мінливі споживчі переваги - це лише деякі з підводних каменів, які можуть істотно вплинути на діяльність організації та її місце  на національному, регіональному або світовому ринку. Організаційна стійкість - це здатність компанії адаптуватися до такої непередбачуваності і невизначеності, продовжуючи виконувати поставлені перед собою цілі.

Новий стандарт забезпечує основу майбутньої стабільності бізнесу, детально описуючи необхідні для цього дії, принципи і атрибути.

Документ був підготовлений і узгоджений експертами з різних країн, які спеціалізуються на прогнозуванні потенційних ризиків і реагування на них, а також на надання допомоги корпоративним клієнтам у використанні виникають можливостей.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images