Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий міжнародний стандарт пов`язаний з роботою волонтерів PDF Друк e-mail
Середа, 26 липня 2017, 08:44

117_17Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 22319:2017 «Безпека і стійкість. Стійкість спільноти до негативних зовнішніх впливів. Настанови щодо планування роботи з залученню добровільних волонтерів».

Стандарт ISO 22319:2017 містить рекомендації щодо планування участі добровільних волонтерів у реагуванні на інциденти та усунення їх наслідків. Даний стандарт покликаний допомогти організаціям розробити план щодо розгляду питання про те, яким чином і коли добровільні волонтери можуть забезпечити скоординоване реагування на всі виявлені небезпеки та усунути їх. Документ допоможе розробити план, заснований на питаннях приоритету безпеки добровільних волонтерів, громадськості, якої вони прагнуть надати допомогу, і персоналу з реагування на інциденти.

Стандарт призначений для використання організаціями, що несуть відповідальність за часткову або повну участь у плануванні роботи з добровільними волонтерами. Він застосовується до всіх типів організацій різних розмірів, які беруть участь в плануванні та управлінні добровільними волонтерами (наприклад, місцевий, регіональний та національний уряд, статутні органи, міжнародні та неурядові організації, підприємства і громадські групи).

Ряд завдань, які виконуються добровільними волонтерами, може потребувати як  базового планування, так і більш складного планування, наприклад, для людей, які прямують до постраждалого району для надання допомоги.

Координація участі добровольців, які пов'язані з добровільними або професійними організаціями для надання допомоги, не входить в обсяг даного документа.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images