Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяРозроблено гігієнічні вимоги до якості води PDF Друк e-mail
Четвер, 03 серпня 2017, 08:10

119_17З метою забезпечення безпечного використання води Міністерством охорони здоров'я України пропонується встановити гігієнічні норми якості води поверхневих водних об'єктів. Відповідний проект наказу "Про затвердження гігієнічних норм якості води водних об'єктів для задоволення питної, побутової та інших потреб населення" було оголошено  публічного обговорення.

Розроблені гігієнічні норми регулювання якості води застосовуються до всіх поверхневих водних об'єктів України, які використовуються або плануються використовувати для потреб населення.

Протоколи якості води у водоймах будуть встановлені для певних категорій водокористування:

для централізованого або нецентралізованого постачання питної води, а також для водопостачання підприємств харчової промисловості;

для господарсько-побутового водопостачання в рекреаційних, рекреаційних, спортивних цілях, а також для водних об'єктів в населених пунктах.

Крім того, передбачено, що положення про максимальний допустимий вміст хімічних речовин у воді в водоймах також можуть бути використані як гігієнічні критерії для безпеки використання морських вод населенням.

Проект наказу "Про затвердження гігієнічних норм якості води водних ою`єктів для задоволення питної, побутової та інших потреб населення"

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images