Главная
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий стандарт ISO допоможе підприємствам малого та середнього бізнесу організувати ефективне водокористування PDF Печать E-mail
06.09.2017 08:42

125_17Доступність чистої води, яка є одним з наших найцінніших ресурсів, життєво важлива для будь-якої країни та міста. Але близько 40% населення світу потерпає від браку води. При цьому, більше 80% стічних вод, що генеруються людською цивілізацією, повертається назад в екосистему без обробки і повторного використання.

Це загальновідома проблема, тому Організація Об'єднаних Націй встановила відповідні цілі в галузі сталого розвитку у сфері водопостачання. Крім того, уряди і підприємства стикаються зі зростаючим тиском, що змушує їх обмежити використання води. Але для цього вони повинні спочатку виміряти водоспоживання.

Тому Міжнародна організація з стандартизації (ISO) розробила стандарт ISO 14046:2017 «Екологічний менеджмент. Водний слід. Практичний посібник для підприємств малого та середнього бізнесу». Документ націлений на всі організації з числа суб'єктів малого та середнього бізнесу, які прагнуть мінімізувати водокористування без шкоди для своєї господарської діяльності. Його автори акцентували увагу на такому терміні як "водний слід", який відображає кількість води, що витрачається при наданні будь-якої послуги або виготовленні будь-якого продукту.

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images