Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий стандарт ISO для боротьби з деградацією земель PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2017, 09:35

161_17За останні тридцять років удвічі збільшилося споживання  природних ресурсів  землі В наш час постала термінова потреба знайти рішення цієї проблеми, визначити політику управління землею, планування та методи.

Вирішити це завдання допоможе новий стандарт ISO 14055-1:2017  «Екологічне управління.  Настанови  щодо ефективних методів  боротьби з  деградацією земель і опустеленням. Частина 1. Ефективна структура  методів», який надає рекомендації  щодо  розвитку ефективних методів  боротьби  з деградацією земель та  опустеленням  у безплідних та посушливих областях.

Новий документ посилається на заходи або втручання, зроблені з метою запобігання або зменшення  деградації земель,  або, де земля вже погіршена, допомоги в її  оновленні з метою  поліпшення  продуктивності та відновлення  екосистеми.

Оскільки  управління нашими земельними ресурсами  безпосередньо позначається  на засобах існування людей  та їхньому здоров’ї, стандарт порушує різні теми, які треба  розглядати, вибираючи ефективні  методи, такі, наприклад, як  відношення до прав людини, лісове управління і сільськогосподарські методи, умови клімату та промислові заходи тощо.

Стандарт ISO 14055-1 служитиме корисним інструментом для  менеджерів управління земельними ресурсами,  користувачів, технічних експертів,  приватних і громадських організацій,  а також  і для політичних діячів,  залучених до справи управління сухопутними ресурсами,  для екологічних,  економічних  або соціальних  цілей. Це відстоює фундаментальні зміни  поведінки в напрямку до  ефективнішого використання землі та має намір доповнити й підтримувати дії   Угоди Організації Об’єднаних Націй  щодо боротьби з опустеленням (UNCCD).

Стандарт ISO 14055-1 та його доповнення, майбутній стандарт ISO/TR 14055-2, який міститиме  регіональні додатки до принципів, викладених у частині 1, допомагатиме досягти Цілі 15 Сталого розвитку ООН щодо  захисту, реставрації та ефективного управління земельними ресурсами  екосистеми.

 

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images