Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНабув чинності технічний регламент енергетичного маркування кондиціонерів повітря PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 грудня 2017, 10:11

176_179 грудня 2017 року набрав чинності Технічний регламент енергетичного маркування кондиціонерів повітря, затверджений постановою КМУ від 24 травня 2017 року № 360.

Згідно з документом електричні кондиціонери вітчизняного та іноземного виробництва з номінальною потужністю, яка менше або дорівнює 12кВт, повинні реалізовуватися разом з енергетичними етикетками європейського зразка, які містять інформацію про клас енергетичної ефективності.

Така вимога не поширюється на:

  • кондиціонери, які живляться не від електричних джерел;
  • кондиціонери, в яких сторона конденсатора або сторона випарника або обидві сторони не використовують повітря для теплообмінного середовища.

Надання енергетичної етикетки забезпечує постачальник. На етикетці, зокрема, вказуються клас енергоефективності та інша інформація відповідно до закону.

У пунктах продажу кожен кондиціонер повітря повинен мати енергетичну етикетку, яка прикріплюється (відображається) на лицьовій стороні або зверху кондиціонера.

Технічним регламентом також встановлені вимоги щодо забезпечення кінцевого споживача інформацією про клас енергоефективності, якщо реалізація кондиціонера виконується за поштовим замовленням, каталогам і через Інтернет.

 

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images