Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: ASTM International розроблено стандарт, який допоможе підвищити точність теплових лічильників PDF Друк e-mail
Четвер, 11 січня 2018, 10:14

003_18Нова специфікація ASTM International допоможе виробникам теплових лічильників забезпечувати максимальну точність своєї продукції. Документ називається ASTM E3137 "Специфікації на обладнання та прилади для технологій обліку тепла".

Цей стандарт був розроблений і незабаром буде опублікований технічним комітетом ASTM International по сонячним, геотермальних і іншим альтернативним джерелам енергії (E44). Розробка стандарту була підтримана Міжнародною асоціацією керівників сантехнічних служб (IAPMO).

Сертифікація продукції на відповідність вимогам нового стандарту ASTM E3137 допоможе виробникам і продавцям теплолічильників продемонструвати потенційним покупцям таких виробів точність даної продукції, тоді як кінцеві споживачі, в свою чергу, зможуть розраховувати на серйозне прискорення і спрощення процедури вибору виробів.

Крім того, кінцеві споживачі зможуть проявити більшу впевненість в точності вимірювання і кількісної оцінки переваг (енергетичних, фінансових та екологічних) використовуваних ними джерел теплової енергії.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images